Çözüldü Red Dead Redemption 2 Steam arayüzü kapanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

aidenmoneall

Centipat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Arkadaşlar Red Dead Redemption 2 oynarken atı sürerken yanlışlıkla Shift+Tab tuşuna basıp Steam arayüzünü açıyorum. Fakat arayüzü kapatmak istediğim de ise arayüz kapanmıyor. Mouse ikonuyla kapatmaya çalışıyorum hala oyunda gösteriyor. Shift+Tab yapıyorum yine olmuyor yardım edin ikide bir oyundan çıkmak zorunda kalıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-09 163504.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-09 163504.png
    280,8 KB · Görüntüleme: 69
Çözüm
Bu sorunu oyunu Vulkan ile çalıştırınca yaşıyordum. Ayarlardan DirectX 12'ye geçince düzeldi.
Arkadaşlar Red Dead Redemption 2 oynarken ATI sürerken yanlışlıkla Shift+Tab tuşuna basıp Steam arayüzünü açıyorum. Fakat arayüzü kapatmak istediğim de ise arayüz kapanmıyor. Mouse ikonuyla kapatmaya çalışıyorum hala oyunda gösteriyor. Shift+Tab yapıyorum yine olmuyor yardım edin ikide bir oyundan çıkmak zorunda kalıyorum.

Bende de öyle oluyor bir şey yapamayız hata.

Artı -1 Eksi
RDR'de bende de böyle oluyor, yanlışlıkla açtıysanız görev yöneticisi üzerinden "GameOverlayUI'yı sonlandırırsanız kapanır.

Arkadaşlar Red Dead Redemption 2 oynarken ATI sürerken yanlışlıkla Shift+Tab tuşuna basıp Steam arayüzünü açıyorum. Fakat arayüzü kapatmak istediğim de ise arayüz kapanmıyor. Mouse ikonuyla kapatmaya çalışıyorum hala oyunda gösteriyor. Shift+Tab yapıyorum yine olmuyor yardım edin ikide bir oyundan çıkmak zorunda kalıyorum.

Steam'den oyuna gelip sağ tıkla>özellikler>oyun içi Steam arayüzü etkinleştir tikini kaldırırsan olması lazım.
Dip not: Bunu kapatırsan açana kadar Shift Tab ekranına erişemezsin. Bu da senin için bir çözüm olabilir.

Geri
Yukarı