Çözüldü Red Dead Redemption 2 Türkçe yama geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArturMorgan

Picopat
Arkadaşlar hepinize merhaba konuyu doğru yere mi açtım tam emin değilim, fakat sizi bilgilendirmek istedim. Sabırsızlıkla beklediğimiz Red Dead Redemption 2'nin Türkçe yaması bildiğiniz gibi çok aksiliğe uğradı ve yılan hikayesine döndü, ama Türk dostu birkaç arkadaşımız sayesinde artık oyunu anlayarak rahat bir şekilde deneyim edebilme şansına kavuşacağız, hem de bu yeni yama için aylarca beklememize gerek de yok şu anda söylenene göre yamanın durumu %97'ye ulaştı ve 2 hafta içerisinde biz kullanıcıların eline geçecek gibi duruyor.
Yamadan ilk görüntüler:

2020.12.19-17.48.png

2020.12.19-17.56.png

2020.12.19-18.15.png

2020.12.19-18.18.png

2020.12.19-23.32.png

red-dead-redemption-2-turkce-yama-4.jpg

unknown.png

Evet ama kesinlikle kötü bir çeviri değil ana hikaye elle çevirilmiş gibi yan görevler falanda 10 üzerinden 8 olarak düşünebilirsin. AC Valhalla seviyesinde bir çeviri bu da.Beklentileri karşılayacaktır.
Şuanda Dragon Age Inquisition'ı Makine Çeviri Türkçe yaması ile oynuyorum. Anlamsız diyaloglar fazla fakat iyi çevirilmiş yerler de mevcut. Yinede hiç yoktan iyidir. Ellerine sağlık arkadaşın.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı