Çözüldü Red Dead Redemption 2 Türkçe yama önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RaYmN

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Merhaba. Ben Red Dead Redemption 2 satın alıp yükledim (Steam üzerinden). Kullanabileceğim güvenli virüssüz güncel bir Türkçe yama var mı? Varsa yardımcı olur musunuz?

Tam emin değilim ama Anonymous'un çıkartıp para ile sattığı (para ile satmalarını tamamen destekliyorum) sonrasında bazı kötü niyetli adamların firmaya şikayet ederek kaldırttığı yama bu sanırım. %100 el ile çeviri eğer gerçekten o yama ise. Bir çok kişi denemiş ve bir hata görmediğini belirtmiş.
Benim attığım linkle aynı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geçenlerde bir arkadaş konu olarak açmıştı.

Konu 'RDR2 sorunsuz Türkçe yama final sürüm! (Temmuz 2021)' RDR2 Sorunsuz Türkçe Yama Final Sürüm! (Temmuz 2021)

Konuda bu.

Ben denemedim, konuyu dün görmüştüm. Bir de 19 Temmuz'da şöyle bir yamaya denk gelmiştim. Hiçbirini deneyemedim RDR2 çalıştıramadığım için.

Tam emin değilim ama Anonymous'un çıkartıp para ile sattığı (para ile satmalarını tamamen destekliyorum) sonrasında bazı kötü niyetli adamların firmaya şikayet ederek kaldırttığı yama bu sanırım. %100 el ile çeviri eğer gerçekten o yama ise. Bir çok kişi denemiş ve bir hata görmediğini belirtmiş.

Hocam ilk attığınız videolu olanı yükleyip kurdum şu an yaklaşık 2 saat oynadım. Gayet güzel ama kafamda bir soru var mesela siz olsaydınız hangi çeviriyi kullanırdınız. Hangisi daha kaliteli daha düzgündür?

Şu an için en düzgünü dh forumdaki V13 olarak gözüküyor.

Tamam teşekkürler.
Şu an için en düzgünü dh forumdaki V13 olarak gözüküyor.

Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın. Ben eski kurduğum yama dosyalarını nasıl silmeliyim?

Son düzenleme:
Şu an için en düzgünü DH forumdaki v13 olarak gözüküyor.
Hocam merhaba. Ben v13 ile oyunu biraz oynadım sonra format atmak zorunda kaldım şimdi de konu silinmiş. v13 ün şifresi nedir acaba biliyor musunuz?

Hocam merhaba. Ben v13 ile oyunu biraz oynadım sonra format atmak zorunda kaldım şimdi de konu silinmiş. v13 ün şifresi nedir acaba biliyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı