Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
Türkçe yama için yeniden çıkarılacak gibi söylentiler vardı. Hatta birkaç site içinde Türkçe yamanın indirilebilir halini gördüm. Oyunun şu an yarım yapalak olsa bile bir Türkçe yaması bulunuyor mu? Artık parasını verip almak istiyorum, fakat İngilizcemin o kadar ileri seviye olduğunu düşünmüyorum. Hikayeden kopmak istemiyorum.

Şu an Türkçe yaması mevcut ama oyuna gömülü bir halde değil. Yani oyuna girmeden önce bir program açıp giriyorsunuz ve İngilizce alt yazının altında Türkçe alt yazısı çıkıyor.

Türkçe yama için yeniden çıkarılacak gibi söylentiler vardı. Hatta birkaç site içinde Türkçe yamanın indirilebilir halini gördüm. Oyunun şu an yarım yapalak olsa bile bir Türkçe yaması bulunuyor mu? Artık parasını verip almak istiyorum, fakat ingilizcemin o kadar ileri seviye olduğunu düşünmüyorum. Hikayeden kopmak istemiyorum.

30 Kasım'da çıkacak deniyordu.

Yama çıktı ama altyazı gelince fps çök düşüyor.Ve sadece ana hikaye mevcut.Kasım 30 da modlamaya açılcakmıs oyun oyuna gömülü halde 4-5 aralıkda çıkar hatta iptal olan yama bile satışa çıkabilir olcak diyolar.

Geri
Yukarı