Red Dead Redemption 2 yan görevler çok az

ergencokur

Hectopat
Arkadaşlar ana görev haricinde RDR2'nin yan görevleri çok az geldi bana. Her chapter ile gelen 3 5 tane yan görev var onlar bitince de yapacak pek bir şey kalmıyor. Özellikle oyun bitince içinde tutabilirliği çok ama çok azalıyor. Ne bir kontrat görevi ne de basit senaryolu yan görevler kalıyor (gizli görevler hariç).
Oyunu 2 defa bitirdim fakat dünyanın içinde yapacak görev bulmak çok zor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ana görev haricinde RDR2'nin yan görevleri çok az geldi bana. Her chapter ile gelen 3 5 tane yan görev var onlar bitince de yapacak pek bir şey kalmıyor. Özellikle oyun bitince içinde tutabilirliği çok ama çok azalıyor. Ne bir kontrat görevi ne de basit senaryolu yan görevler kalıyor (gizli görevler hariç).
Tamam güzel bitirmişsin de her şeyi senin için ne yapabiliriz?

Artı -1 Eksi
Katılıyorum biraz daha fazla olabilirmiş

Al ATI gez etrafta zaten bin bir türlü şey oluyor atla gezerken. Bir kar tepesine çıkıp kamp yap, efsanevi hayvanların peşine düş, şehirde kaos çıkar...arkadaş nasıl bir oyun bu yav.

Göreve gidiyorum, karşıma ayağını yılan ısıran adam çıkıyor, atı ölen kadın çıkıyor, ayağı zincirlenen mahkum çıkıyor. Sonra hallediyorum tamam sonunda bitti diyorum bu defa adamın ayağını 2. kez yılan ısırıyor.
Bu arada ayağını yılan ısıran adama ilacı verin bedava silah almanızı sağlıyor.

Göreve gidiyorum, karşıma ayağını yılan ısıran adam çıkıyor, ATI ölen kadın çıkıyor, ayağı zincirlenen mahkum çıkıyor. Sonra hallediyorum tamam sonunda bitti diyorum bu defa adamın ayağını 2. kez yılan ısırıyor.
Bu arada ayağını yılan ısıran adama ilacı verin bedava silah almanızı sağlıyor.

Yaptım hocam hepsini zaten :D bir yerden sonra aynı kişileri birkaç kez görmeye başlıyorsu sıkıyor biraz ama diğer oyunlara göre random events olayı çok çok iyi. Ben yan görevleri fullediğimde bile gidiyordum saint Denis'e oradan alıyordum atı ta Valentine'ye. Binbir türlü şey oluyor yolda. Bir de at kullanımı o kadar tok ki normal bir oyunda hiç yapmayacağım kadar etrafta gezmişimdir herhalde Red Dead Redemption 2'de.

Geri
Yukarı