Sürprizbozan Red Dead Redemption 2'de her şey bittiğinde karakter değiştirmek

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bertan Özdemir

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar, oyunu dün bitirdim daha ve her şey bitince "John marston" olarak devam edebiliyoruz yan görevleri vs yapabiliyoruz ama ben arthur olarak oynamak istiyorum mümkün müdür? Teşekkürler.

Mümkün değil diye biliyorum. Final görevinden hemen önce aldığınız save varsa oradan devam edebilirsiniz yan görevlere, dolaşmaya falan. Ben o şekilde yapmıştım.

EpiArthur diye bir mod vardı kaldırılmış. Rampage diye bir mod singleplayer'da playermodel değiştirebiliyorsunuz ve diyaloglar da aynı şekilde değişiyor.

Hocam bende Arthur'un ölmesine az kaldı sürekli save alıyorum fakat bu hasta haliyle mi oynayacağız?

Hocam hastalığı oynanışa etki ediyor muydu hiç hatırlamıyorum. Yanlış bilgi vermek istemem aklımda etmiyor diye kalmış. En son 1 yıl kadar önce oynayıp bitirmiştim. Eğer ki doğru hatırlıyorsam sorun olmaz.

Hocam hastalığı oynanışa etki ediyor muydu hiç hatırlamıyorum. Yanlış bilgi vermek istemem aklımda etmiyor diye kalmış. En son 1 yıl kadar önce oynayıp bitirmiştim. Eğer ki doğru hatırlıyorsam sorun olmaz.
Sürekli öksürüyor, can enerji vs çok hızlı bitiyor ve bazen yemekler bile Etki etmiyor. Ayrıca NPC lerin sürekli hasta olduğumuza dair laflar söylediklerini duyuyorum. Modla düzelteceğim artık yapacak bir şey yok :(

Geri
Yukarı