Red Dead Redemption tam ekran olmuyor

Ergosphere

Hectopat
Merhaba, oyunu ayarlar bölümünden tam ekran yapmama rağmen tam ekran olmuyor. GeForce Experience'dan optimize de ettim fakat hala tam ekran olmadı. Yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Bilgisayarımda mı cıkmıyor ben mı bulamıyorum bılmıyorum, bilgisayarım İngilizce benim Advanced Settings'den locked seçeneğini göremiyorum.

Hocam beyaz büyük okla gösterdim buradan bulabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 1033DEB2-E671-4099-9173-8B8BFF531702.jpeg
    1033DEB2-E671-4099-9173-8B8BFF531702.jpeg
    33,2 KB · Görüntüleme: 259
Kanka oyun içindenden o dediği ayarları yapıcaksın pc den değil rdr 2 nin grafik ayarlarında en altta locked var onu unlocked yapıcaksın sonra vulkan yazıyor orda onu dx12 yapıcaksın

Kanka oyun içindenden o dediği ayarları yapıcaksın pc den değil rdr 2 nin grafik ayarlarında en altta locked var onu unlocked yapıcaksın sonra vulkan yazıyor orda onu dx12 yapıcaksın

Sağ ol reis ben onun dediğini kendim yaptıktan sonra gördüm ve anladım.. oyunu tam ekran yapamadıgım için fazla kurcalamamıştım ben de diyorum benim pcde mi sıkıntı var… sadece pc cahili değil aynı zamanda oyun cahili oldugumu da öğrenmiş oldum ğeflgkflv

Geri
Yukarı