Red Dragon H120 ares alınır mı?

Bütçe
120TL
H2002D daha iyidir.

Peki bu ikisi arasında hangisi daha iyi. Emin olmak için soruyorum. Bir 60 lira daha ekleyebilirim daha iyi ise.

Peki bu ikisi arasında hangisi daha iyi. Emin olmak için soruyorum. Bir 60 lira daha ekleyebilirim daha iyi ise.

Gamenote.

Cooler Master daha iyi fakat kafanıza uymayabilir önce incelemelerini izlemenizi tavsiye ediyorum.

Herkes Cooler Master derken sizin gamnote deme sebebiniz nedir?
Çok soru soryorum ama bir kere alıp, bir daha uğraşmak istemiyorum.
Mesela ben Rampage sn-RX 5 Plus aldım 120 liramı neydi veya 170 tam hatırlamıyorum, ses kalitesi iyi stereo kullanıldığında gayet iyi ama yazılımıyla berbat bir kulaklık, mikrofonu da güzel her sesi alsa da en azından sesiniz gitmiyor derdi olmuyor. Şu anda o kulaklığı ablam kullanıyor ve 1 veya 2 yıl oldu hala daha sağlam. Şu an kullandığım kulaklık ise Philips SHM1900 diye bir kulaklık, artık pert oldu, mikrofonu sesi zor alıyor, sesi de Rampage'e göre daha az, belki anakartım eski olduğundandır, bende ses yüksek gelmesi için monitördeki jack çıkışından kullanıyorum ekran kartının ses sürücüsünü kullanıyorum yani, oda anca idare ediyor.

Geri
Yukarı