Red switch klavye önerisi

Calibriks

Hectopat
Daha fazla  
Yurt içi veya yurt dışı fark etmeyecek şekilde en ucuz red switch klavye nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavye nasıldır? Sizce üstüne 30 TL daha katıp Ck104 almak ne kadar mantıklı?
1504698638975.png

Masterkeys Pro L Beyaz kullanıyorum tavsiye ederim. Ucuzluk konusunda bir şey diyemiyorum fakat fiyatını kesinlikle hak ediyor.

Bana sorarsanız ne kadar gerekiyorsa bekleyin biriktirip alın. Klavyeler kolay kolay değişecek bir ekipman değil. Bu nedenle ne olduğu belli olmayan ürünlere yönelmek yerine bütçenizi arttırmaya bakın.

Bana sorarsanız ne kadar gerekiyorsa bekleyin biriktirip alın. Klavyeler kolay kolay değişecek bir ekipman değil. Bu nedenle ne olduğu belli olmayan ürünlere yönelmek yerine bütçenizi arttırmaya bakın.
Bütçe arttırmak değilde kendim fiyat/performans bir update yapıyorum sistemime. Hesapladığım kadarıyla monitor ekipman sistem dahil 1500 TL gibi bir fiyata denk gelicek. Ben şimdi işlemci RAM ve hardisk fiyatının tamamını bir klavye fiyatına denk tutarsam biraz saçma olur haksız mıyım? [emoji5]

Bütçe arttırmak değilde kendim fiyat/performans bir update yapıyorum sistemime. Hesapladığım kadarıyla monitor ekipman sistem dahil 1500 TL gibi bir fiyata denk gelicek. Ben şimdi işlemci RAM ve hardisk fiyatının tamamını bir klavye fiyatına denk tutarsam biraz saçma olur haksız mıyım? [emoji5]
O zaman mekanik klavyeden vazgeçin bence :) "aaaaaa mekanik klavye neymiş beee" dedirtecek bir değişim yaşatmaz . Bu tür ekipmanlar biraz lükse giriyor. Bütçeni göz önüne alırsak uzak durman daha mantıklı olur. Zaten o fiyatlara red switch mekanik klavye bulamazsın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı