Red Switch mekanik klavye önerisi

lazwegaz

Hectopat

Rampage'in şu klavyesini düşünüyorum. Fakat bütçe Max 450-500, yani ucu ucuna olacak bunu alırsam. Bu ürün nasıldır? Fiyatını hak ediyor mu veya bu fiyat bandında daha iyi ne tercih edilebilir? Bütçeyi iyice zorlayıp Apex 3'e mi koşsam dedim ama o da mekanik değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ve GamaKay MK61 alabilirsin. GamaKay için Banggood'dan bgraton kuponunu kullan.

Hocam bu ürüne dokundum gerçekten çok kalitesizdi zaten ben de bu bütçede MK61 aldım bu yüzden onu öneriyorum.

Hocam bu ürüne dokundum gerçekten çok kalitesizdi zaten ben de bu bütçede MK61 aldım bu yüzden onu öneriyorum.
KB-R96 optik ve black switch. Böyle bir klavye bulmak zor. İsteniyorsa alınabilir. MK61 malzeme olarak daha üstündür çünkü küçük ve maliyet gerektirmeyen bir klavye.

KB-R96 optik ve Black Switch. Böyle bir klavye bulmak zor. İsteniyorsa alınabilir. MK61 malzeme olarak daha üstündür çünkü küçük ve maliyet gerektirmeyen bir klavye.

Hocam da 4 5 ay sonra tuşlar basmamaya başlayacak çift tıklama sorunları olacak sertleşme olacak kısa vadeli arıyorsa arkadaş alınabilir ama uzun vadede asla.

Hocam da 4 5 ay sonra tuşlar basmamaya başlayacak çift tıklama sorunları olacak sertleşme olacak kısa vadeli arıyorsa arkadaş alınabilir ama uzun vadede asla.
Bilmeden böyle konuşman hata. Kullanan kişiler memnun. Arada iyi ürünler çıkarıyorlar. Birinden Rampage markasının kötü olduğunu öğrenip burada savunanlar biraz araştırsa ürünleri ne güzel olur. Güzel bir klavye, alınabilir.

Bilmeden böyle konuşman hata. Kullanan kişiler memnun. Arada iyi ürünler çıkarıyorlar. Birinden Rampage markasının kötü olduğunu öğrenip burada savunanlar biraz araştırsa ürünleri ne güzel olur. Güzel bir klavye, alınabilir.

Hocam ben bu klavyeyi kullanan bir arkadaşım vardı onun sorunlarını konuştum tabii teknoloji şans işi ancak bu fiyata çok daha iyileri alınabilir.

Yurt dışından alabilirseniz.
Alamazsanız K3 Pro stoklarını bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı