Red Switch mekanik klavye önerisi

Bütçe
400

Mert B.

Hectopat
Yer
Adana
Merhaba arkadaşlar. 2016'dan beri Rampage KM-R5 membran klavye kullanıyorum bugüne kadar tık demedi ama artık değiştirme zamanı geldi ve ilk mekanik klavyemi almak istiyorum, bütçem net 400TL. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.
Aktif olarak sürekli oynadığım oyunlar; LoL, BF1, The Division, FH4, Rocket League.

-Red Switch.
-İlla bilek desteği olmasına gerek yok fakat olursa da yok demem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam klavye tavsiye edemeyeceğim ama Gamepower Katana(diğer Gamepower ürünleri hakkında bilgim yok) almayın. Belli bir süre sonra bazı tuşları basmamaya ve ses yapmaya başladı.

Hocam klavye tavsiye edemeyeceğim ama Gamepower Katana(diğer Gamepower ürünleri hakkında ilgim yok) almayın. Belli bir süre sonra bazı tuşları basmamaya ve ses yapmaya başladı.

Gamepower ürünlerinde genel bir kronik sorun sanırım tuş basmama olayı. Oysaki bazı klavyeleri F/P ve tasarımları da güzel gözüküyor.

Alabileceğiniz en ucuz, en kaliteli Red Switch.

Burada daha ucuz.

Alabileceğiniz en ucuz, en kaliteli Red Switch.

Burada daha ucuz.

Bende klavye arıyorum ama bunu alana kadar kanka Monster Pusat K3 Pro almanı tavsiye ederim ama stokta yok gelmesini bekliyorum bir aralar 400'dü şimdi 500 oldu stok gelirse 30 TL daha koy onu al derim. RGB'li ve bilek desteği var tasarımıda şık.
linki:Monster Pusat K3 Pro Mechanical Gaming Keyboard | Monster Notebook

Yeni konular

Geri
Yukarı