Redmi 6 Pro cihaz özellikleri değiştirme

fearless48

Hectopat
Daha fazla  
Eskiden Fortnite'a girebiliyordum fakat artık giremiyorum. Telefon özellikleri (kağıt üzerinde) değiştirebileceğimiz uygulama var mı? Mesela Snapdragon 625'i 650 gibi göstermek istiyorum veya nasıl desteklenmeyen cihazdan Fortnite oynayabilirim?

Telefonunuzdaki build.prop dosyasıyla oynayarak dediğiniz işlemi yapabilirsiniz diye düşünüyorum, fakat bu işlem için root gerekli. Ayrıca eğer konu hakkında bilginiz yoksa, tamamen öğrenmeden veya bilen birinden yardım almadan denemeye kalkışmayın.

Telefonunuzdaki build.prop dosyasıyla oynayarak dediğiniz işlemi yapabilirsiniz diye düşünüyorum, fakat bu işlem için root gerekli. Ayrıca eğer konu hakkında bilginiz yoksa, tamamen öğrenmeden veya bilen birinden yardım almadan denemeye kalkışmayın.
Hocam telefonda bir problem oluşmaz mı? Sonuçta 1. nesil işlemciyi 4. nesil gibi göstermek gibi oluyor.

Hocam telefonda bir problem oluşmaz mı? Sonuçta 1. nesil işlemciyi 4. nesil gibi göstermek oluyor.
İşlem doğru yapıldığı sürece sıkıntı oluşmuyor. Bilgisayarlarda bilirsin fake GPU muhabbeti var, ekran kartının BIOS'u ile oynayıp örnek olarak GT 1030 bir kartı 1660 Super olarak gösterebiliyorlar.
Tabii ki kartın gücüyle oynamak mümkün değil fakat görünüş olarak ismini değiştirebiliyoruz, işlem doğru yapıldığı takdirde bir sorun oluşturmuyor.

İşlem doğru yapıldığı sürece sıkıntı oluşmuyor. Bilgisayarlarda bilirsin fake GPU muhabbeti var, ekran kartının BIOS'u ile oynayıp örnek olarak GT 1030 bir kartı 1660 Super olarak gösterebiliyorlar.
Tabii ki kartın gücüyle oynamak mümkün değil fakat görünüş olarak ismini değiştirebiliyoruz, işlem doğru yapıldığı takdirde bir sorun oluşturmuyor.
Peki oyunda kasma, FPS düşmesi gibi sorunlar oluşmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı