Redmi 8A Custom ROM önerisi

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, merhaba. Annemde Redmi 8A var. Şu sıralar çok kasıyor. Ben MIUI değil de başka bir Custom ROM kullansın istiyorum. Gerçekten bir uygulamadan çıkarken bile 6-7 saniye donuyor telefon. Birkaç defa format attım ama yine çözülmedi. Bana önerebileceğiniz sorun çıkarmayacak bir Custom ROM var mı? ROM konusunda bilgim 0. Nasıl yapacağımı bile bilmiyorum ama bir denemek kötü olmaz. Yapabilirsem kurtulur o. Bazıları Pixel Experience söylüyor ama hiç bakmadım ona. O iyi midir?

Arkadaşlar, merhaba. Annemde Redmi 8A var. Şu sıralar çok kasıyor. Ben MIUI değil de başka bir Custom ROM kullansın istiyorum. Gerçekten bir uygulamadan çıkarken bile 6-7 saniye donuyor telefon. Birkaç defa format attım ama yine çözülmedi. Bana önerebileceğiniz sorun çıkarmayacak bir Custom ROM var mı? ROM konusunda bilgim 0. nasıl yapacağımı bile bilmiyorum ama bir denemek kötü olmaz. Yapabilirsem kurtulur o. Bazıları pixel Experience söylüyor ama hiç bakmadım ona. O iyi midir?

Pixel Experience iyidir gappsler yüklü geliyor Redmi 8A Bootloader kilidini açmak lazım yoksa Custom ROM yüklenemiyor.

Geri
Yukarı