Redmi 8A TWRP'ye girmiyor

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Buradaki bağlantıdan yaptım. Telefon yeniden başladı, adb reboot recovery komudunu verince kendi recovery moduna giriyor. Yani MI resetleme ekranına. Sizin rehberdekini tekrar yapsam olur mu? @Umut Nas

TWRP kurduktan sonra Android sistemini açmadan TWRP'ye girmeniz gerekir.
Aksi halde stok kurtarma imajını geri yazarak TWRP'yi siler.

TWRP kurduktan sonra Android sistemini açmadan TWRP'ye girmeniz gerekir.
Aksi halde stok kurtarma imajını geri yazarak TWRP'yi siler.
Hocam komutla girmeye çalıştım Shell mi ne o şey işte "waiting for device" diyor.

Hocam komutla girmeye çalıştım Shell mi ne o şey işte "waiting for device" diyor.

Fastboot ile TWRP'yi attıktan sonra komut ile girmeye çalışmana gerek yok. Zaten Fastboot üzerinden recovery moduna geçebileceğin bir komutta yok.

Ses açma tuşuna basılı tutarken fastboot reboot komutunu yolla cihaza. Tabii önce TWRP'yi yeniden yükle.

Fastboot ile TWRP'yi attıktan sonra komut ile girmeye çalışmana gerek yok. Zaten Fastboot üzerinden recovery moduna geçebileceğin bir komutta yok.

Ses açma tuşuna basılı tutarken fastboot reboot komutunu yolla cihaza. Tabii önce TWRP'yi yeniden yükle.
Tamam hocam. Peki ben boot dosyasını yine değiştireyim mi sitedeki gibi?

@364809 hocam komudu yolladım cihaz için bekleniyor dedi İngilizce. Komut cihaza gitmeden direkt sistemi başlattı. Yani Redmi yazısı falan gelmeden Fastboot ekranından MIUI boot ekranına geçti.

Son düzenleme:
Tamam hocam. Peki ben boot dosyasını yine değiştireyim mi sitedeki gibi?

@364809 hocam komudu yolladım cihaz için bekleniyor dedi İngilizce. Komut cihaza gitmeden direkt sistemi başlattı. Yani Redmi yazısı falan gelmeden Fastboot ekranından MIUI boot ekranına geçti.

Sürücüler yüklü değil mi? Fastboot modunda cihaz PC'ye bağlı iken aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan aygıt var mi?

Sürücüler yüklü değil mi? Fastboot modunda cihaz PC'ye bağlı iken aygıt yöneticisinde ünlem işareti olan aygıt var mi?
Yok hocam. Yükleme tamam zaten. Yeni konuda sizi etiketledim bir de. Elle kapama ve ses açmaya basınca geldi ama yeniden başlatıp tekrar girince gitti TWRP. Bir kerelik gördüm yani.

Hocam boot.img patch etmeniz lazim.
Magisk falan kurarsanız kalıcı olacaktır.
Hocam şuanlık pek işim yok Magisk sonra kuracağım. Şimdi yeni konuya etiketledim ROM yükleyeceğim ilgilenirseniz sevinirim.

Geri
Yukarı