Redmi 9T açılmıyor

• Konuyu başlatan D3xr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

D3xr

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Öncelikle ben bu telefonu 1 yıl önce satın aldım. Gayet memnun bir şekilde kullanıyordum. İlk olarak kamera hatası almaya başladım. Fotoğraf çektikten sonra kamera uygulamasından atıyordu ve kamera durduruldu diye hata veriyordu. Bu sefer yine bu hatayı verdi ve telefon yavaşladı falan. Ben de yeniden başlatayım, belki düzelir dedim. Şimdi de telefon açılmıyor. Şarja takıp beklettim. Güç düğmesi + ses arttırma gibi kombinasyonları da denedim ama telefon bir türlü açılmıyor.

Merhabalar. Öncelikle ben bu telefonu 1 yıl önce satın aldım. Gayet memnun bir şekilde kullanıyordum. İlk olarak kamera hatası almaya başladım. Fotoğraf çektikten sonra kamera uygulamasından atıyordu ve kamera durduruldu diye hata veriyordu. Bu sefer yine bu hatayı verdi ve telefon yavaşladı falan. Ben de yeniden başlatayım, belki düzelir dedim. Şimdi de telefon açılmıyor. Şarja takıp beklettim. Güç düğmesi + ses arttırma gibi kombinasyonları da denedim ama telefon bir türlü açılmıyor.

Görüntü hiç mi yok?

Yazılımsal bir şey olabilir, ama tanıdığınız telefonlardan anlayan birisi varsa bir baktırın derim. Donanımsal bir şey de olabilir belli olmuyor Xiaomi telefonlara.

Redmi 9T-POCO M3'lerde kronik olan güç entegresi kaynaklı açılmama veya döngüye girme sorunu. Garantiniz varsa götürün, anakart değişeceklerdir ancak o anakartta da bu sorunun tekrarlaması kuvvetle muhtemel. Nihai çözüm başka bir cihaza geçmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı