Redmi 9T alınır mı?

En son güncellemeye çalıştığımda telefon kaynaklı bir hasar meydana gelmişti. Garanti ile çözüldü ancak ben olumlu yanaşamıyorum şu an güncellemeye :D

Telefon kaynaklı hasar mı? Tamam hocam bu arada yazılım hataları falan varmış yalan yok, ya da güncelleme yapınca düzeldi her şey. Mükemmel telefon bayağı iyi ya iyi ki Redmi 9T seçmişim, bir de Redmi 9T almayın diyorlardı hadi oradan bayağı iyi telefon 2.800 TL oldu ben iyi ki 2.699'a almışım 128 GB modelini gri.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon kaynaklı hasar mı? Tamam hocam bu arada yazılım hataları falan varmış yalan yok, ya da güncelleme yapınca düzeldi her şey. Mükemmel telefon bayağı iyi ya iyi ki Redmi 9T seçmişim, bir de Redmi 9T almayın diyorlardı hadi oradan bayağı iyi telefon 2.800 TL oldu ben iyi ki 2.699'a almışım 128 GB modelini gri.
Bana da güncelleme gelmiş. 12.0.17 güncellemesi yazıyor ve 937 MB büyüklüğünde.

Bende 12.0.17 yazıyor.

Hmm garip o zaman bende sonradan da gelir, neyse bende şu an memnunum hiçbir eksisi yok bana göre, telefon hızlı şarjı iyi bayağı hızlı doluyor şu an şarjda Redmi 9T eski telefonum Samsung A5 2016 idi oda iyiydi ekranı super AMOLED falan ama Redmi 9T daha iyi zaten onla kıyaslanamayacak bir telefon kılıfı da güzel hoş bir telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı