Redmi 9T animasyonlar bozuldu

Daha fazla  
Merhabalar Redmi 9T de Android 11 güncellemesinden sonra animasyonlar bozuldu mesela uygulamayı açınca uygulamanın üstünden değil de ekranın ortasından geliyor animasyon uygulamadan çıkarken de aynı şekilde bunu çözümü var mıdır yoksa yazılımdan ötürü bir sorun mu?

Merhabalar Redmi 9T de Android 11 güncellemesinden sonra animasyonlar bozuldu mesela uygulamayı açınca uygulamanın üstünden değil de ekranın ortasından geliyor animasyon uygulamadan çıkarken de aynı şekilde bunu çözümü var mıdır yoksa yazılımdan ötürü bir sorun mu?

Yazılımdan ötürü bir sorun. Maalesef uygulamayı yeniden başlatmak dışında bugüne kadar çözümünü bulamadım.

Yine Xiaomi yine yazılımsal sorun. Geliştirici seçeneklerinden animasyonları kapatmayı düşünebilirsiniz ama bu sefer de alışma süreci yaşayacaksınız.

Yani bir çözümü yok mu?
Sanmıyorum hocam. Adamlar öyle bir sistem kurmuş ki, ya düzeltemiyorsun ya da kendi kendine düzeliyor ama şunu belirteyim animasyonların 0.5x, 1x gibi dereceleri var bir bakın isterseniz kendinize göre uygun bir aralık bulabilirsiniz. Bende 1 yıldır falan kapalı animasyonlar.

Recovery kısmından önbellek temizlemenizi öneririm ardından erişilebilir kısmından daha fazla animasyon ayarını kapatıp tekrar açmanız gerekli. Tebrikler sorununuz çözülmüştür.
Çözümlerim böyle oldu benim farklı kişilere. Eğer olmadıysa geri dönüş yapın. Redmi 9T aynı Samsung rakibi kronik sorun dolu olan S7 ve Note 8 modelleri gibi. Farksız.

Recovery kısmından önbellek temizlemenizi öneririm ardından erişilebilir kısmından daha fazla animasyon ayarını kapatıp tekrar açmanız gerekli. Tebrikler sorununuz çözülmüştür.
Çözümlerim böyle oldu benim farklı kişilere. Eğer olmadıysa geri dönüş yapın. Redmi 9T aynı Samsung rakibi kronik sorun dolu olan S7 ve Note 8 modelleri gibi. Farksız.

Hocam iyi akşamlar. Biliyorum çok geç bunu sormak için aradan bayağı zaman geçmiş ama sormak isterim. Recovery kısmından nasıl önbelleği temizleyeceğiz?

Bende bulamadım nasıl yapacağımızı.

Hocam öyle bir ayar bulamadım.

Ayarlar>ek ayarlar>erişilebilirlik>görüş>animasyonları kaldır.
Screenshot_2022-12-26-22-43-25-626_com.android.settings-edit.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı