Redmi 9T Gorilla Glass 3 ekranı çizildi

TeknoHatimi

Decapat
Yer
Ankara
Arkadaşlar daha 2 hafta önce aldığım Redmi 9T telefonumun Gorilla Glass 3 korumalı ekranında birden çokça çizik oluştu. Neden oldu hiçbir fikrim yok. Telefon evdeydi ben okuldaydım, evde kimse yoktu. Sabah hiçbir şeyi olmayan telefonun ekranı çizilmiş, şaka gibi. Neyse bu çizikleri gidermenin bir yolu var mı? Ekran koruyucu taksam nasıl olur?

Tırnağınızla çizmiş olabilirsiniz. Ekran koruyucu alınca taksaydınız daha iyi olurdu, şimdi takarsanız ilerdeki deformasyonlardan kurtarırsınız takın.

Arkadaşlar daha 2 hafta önce aldığım Redmi 9T telefonumun Gorilla Glass 3 korumalı ekranında birden çokça çizik oluştu. Neden oldu hiçbir fikrim yok. Telefon evdeydi ben okuldaydım, evde kimse yoktu. Sabah hiçbir şeyi olmayan telefonun ekranı çizilmiş, şaka gibi. Neyse bu çizikleri gidermenin bir yolu var mı? Ekran koruyucu taksam nasıl olur?

Aynı telefonu kullanıyorum üstünde koruma ile çıkıyor kutudan. Koruma kırılmalara karşı pek iyi değil ama çizilmelere karşı yeterli seviyede o çizilmiş olabilir mi? Ayrıyeten korumanın üstüne nano cam taktım.

Gorilla Glass kırılma ve çatlakta güzel koruyor ama keşke ekran koruyucu taksaydınız çizik için yapacak bir şey yok servise versen kabul etmezler geçmiş olsun şu anda takıp ileride olacak çizikleri önleyebilirsiniz ancak cebinize koyduğunuzda anahtar falan varsa oda çizmiş olabilir.

Geri
Yukarı