Redmi 9T izlenen videonun ekranın arkasında gözükmesi

Makaleler
7
Yer
Beyaz Saray, Washington, DC
Arkadaşlar merhaba. Daha demin YouTube'dan ders ile ilgili bir video izliyordum. Videodan çıktım ve arka planda çalışan uygulamaları kapattım. Ancak her girdiğim uygulamada ekranın sağ tarafında ortalama 1-2 cm genişliğinde komple izlediğim video var. Hareket etmiyor ancak videodaki durduğum yer orada duruyor. Herhangi bir uygulamaya girerken belli oluyor. SS alıp yakınlaştırınca da belli oluyor.

Anlatamamış olabilirim, isterseniz resimli de anlatabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
hocam resimli bir şekilde anlatırsanız daha iyi olur

Ghost Screen olabilir.
Polish_20211024_222208597.jpg

Hocam beyaz ile aldığım yer içerisinde gözüküyor beyaz beyaz. Koyu modlu herhangi bir şey kullanırken hepsinde var. Ekran ile mi ilgili yoksa virüs gibi birşey mi?

@Webcam kullanan insan belli arka plan renklerinde gözüküyor ise geçmiş olsun 99% ihtimalle ghost screen.
Kesin çözümü ekran değişimi zaman içerisinde kendi kendine düzelme ihtimalide var.
2-3 saat telefonun ekranını kapalı tutmayı deneyin.
Evet, belli arka plan renklerinde. Bir süre kullanmadığım da (orneğin 6-7 saat) kendi kendine düzeliyor. Bir süre olmuyor ancak aniden oluyor, her zaman da değil.

Eki Görüntüle 1197868
Hocam beyaz ile aldığım yer içerisinde gözüküyor beyaz beyaz. Koyu modlu herhangi bir şey kullanırken hepsinde var. Ekran ile mi ilgili yoksa virüs gibi birşey mi?
Bu ekranla ilgili benimde eski telefonumda çok oluyordu. Ne zaman ekranda beyaz tonlu bir yazı olsa siyah ekranda soluk bir şekilde 5-10 dk duruyordu.

Bu ekranla ilgili benimde eski telefonumda çok oluyordu. Ne zaman ekranda beyaz tonlu bir yazı olsa siyah ekranda soluk bir şekilde 5-10 dk duruyordu.
Garip bir şey hocam valla. Fix DEAD Pixel diyr bir şey indirdim ve denedim, 10 dakika çalıştırdım ve düzeldi. Garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı