Redmi 9T mi, Oppo A73 mü?

Aynı fiyata hangisi?

• Redmi 9T 64GB/4GB

Oy: 0 0,0%
  • Oppo A73 128GB/4GB

Oy: 11 100,0%

• Oy verenlerin toplamı
    11
Bütçe
2500
İki telefona da dokundum, A73'ü bizzat kullanıyorum. Kasa kalitesi olarak A73 azıcık daha kaliteli denebilir. A73'te AMOLED ekran var fakat arka kamera olarak 9T'den daha kötü. A73'te 4015 mAh batarya olmasına rağmen sosyal medyada bir günü çıkarabiliyor. 30W şarj var, 1 saat 10 dakikada %100 dolabiliyor. 9T'de 6000 mAh batarya, 18W şarj var. SoC yonga olarak aynılar zaten.

Kriterlerin neler? Arka kamera önemliyse 9T tercih et. Ekrana önem veriyorsan da a73. iki telefon yonga olarak aynı.

Açıkçası özellikler için şu daha önemli diyemiyorum. Zaten bu yüzden karar veremedim. Tam ortadayım.
Oppo ekran, depolama hızlı şarj ve ön kamerada iyi.
Redmi pil ve arka kamerada iyi.
Ekran ve yazılım yönünden Oppo'ya bir tık daha yakın gibiyim ama arka kamera kafamı kurcalıyor.

A74 modeli kamera olarak 73 modelinden daha iyi, bütçe varsa bu modele de yönebilirsin aslında.
İmladan ceza aldım ondan geç cevap veriyorum. Kusura bakmayın. Maalesef o kadar bütçem yok. 2500 son nokta benim için. Ankete bakılırsa herkes Oppo'yu tek geçmiş. Sanırım tercihim Oppo olacak. Son bir soru sormak istiyorum A73'e Android 11 ve ColorOS 11 geldi mi? İnternette net bir cevap bulamadım.
Tüm yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

İki telefona da dokundum, A73'ü bizzat kullanıyorum. Kasa kalitesi olarak A73 azıcık daha kaliteli denebilir. A73'te AMOLED ekran var fakat arka kamera olarak 9T'den daha kötü. A73'te 4015 mAh batarya olmasına rağmen sosyal medyada bir günü çıkarabiliyor. 30W şarj var, 1 saat 10 dakikada %100 dolabiliyor. 9T'de 6000 mAh batarya, 18W şarj var. Soc yonga olarak aynılar zaten.

Açıkçası özellikler için şu daha önemli diyemiyorum. Zaten bu yüzden karar veremedim. Tam ortadayım.
Oppo ekran, depolama hızlı şarj ve ön kamerada iyi.
Redmi pil ve arka kamerada iyi.
Ekran ve yazılım yönünden Oppo'ya bir tık daha yakın gibiyim ama arka kamera kafamı kurcalıyor.

A74 modeli kamera olarak 73 modelinden daha iyi, bütçe varsa bu modele de yönebilirsin aslında.

İmladan ceza aldım ondan geç cevap veriyorum. Kusura bakmayın. Maalesef o kadar bütçem yok. 2500 son nokta benim için. Ankete bakılırsa herkes Oppo'yu tek geçmiş. Sanırım tercihim Oppo olacak. Son bir soru sormak istiyorum A73'e Android 11 ve ColorOS 11 geldi mi? İnternette net bir cevap bulamadım.
Tüm yardımlarınız için ayrıca teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla hâlâ ColorOS 11 almadı. Beta çalışmaları vardı. Mutlaka alacak ama.

Konuma cevap atabilir misiniz arkadaşlar.
9T satılıyor ve işlemcisi 730.
Yani üretim mi bilmiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Konuma cevap atabilir misiniz arkadaşlar.
9T satılıyor ve işlemcisi 730.
Yani üretim mi bilmiyorum teşekkürler.
O Mi 9T modeli. Redmi 9T SD662 işlemci kullanır.

Geri
Yukarı