Çözüldü Redmi 9T şarjda açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TeknoHatimi

Decapat
Yer
Ankara
Arkadaşlar bugün Vatan'a gittim aslında Oppo A74 alacaktım ama görevli arkadaş bu telefonun seri üretiminde sorun olduğunu bu yüzden satmadıklarını söyledi. Bütçeme uygun bir tek Redmi 9T vardı bende onu aldım. Telefonun tüm kurulumunu, güncellemelerini yaptım. Hiçbir sorun yoktu ta ki şarj'a takana kadar. Telefonu kapattım şarja taktım ama 5 dakika sonra kendiliğinden açıldı. Tekrar kapatıp şarja taktım yine aynı şey oldu. Neden böyle oluyor bilen var mı?

Arkadaşlar bugün Vatan'a gittim aslında Oppo A74 alacaktım ama görevli arkadaş bu telefonun seri üretiminde sorun olduğunu bu yüzden satmadıklarını söyledi. Bütçeme uygun bir tek Redmi 9T vardı bende onu aldım. Telefonun tüm kurulumunu, güncellemelerini yaptım. Hiçbir sorun yoktu ta ki şarj'a takana kadar. Telefonu kapattım şarja taktım ama 5 dakika sonra kendiliğinden açıldı. Tekrar kapatıp şarja taktım yine aynı şey oldu. Neden böyle oluyor bilen var mı?
Bu kadar ufak şeylere takılmak ekonomik durumumuzun getirdiği bir evham sadece :( Aynı cihazı kullanıyorum hocam muhtemelen ilk şarj için kapatmak istediniz ama buna gerek yoktu. Bataryalar her zaman ömürlü materyallerdir fakat bu tip şeylerle kolayca eskimezler. Yukarıda dendiği gibi şarjdayken kapatmayı deneyin yine açılıyorsa sıkıntı olabilir. Onun dışında daha yeni almışsınız günlük kullanımda anakart gibi bir arızası olsa zaten gösterir. Güle güle kullanın kamerası hariç 10 numara telefon fiyatına göre.

Geri
Yukarı