Redmi Airdots Basic 2 vs Airdots Tws

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Şu iki kulaklıktan birisini almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Bu fiyat aralığında başka önerdiğiniz kulaklık varsa onlara da açığım.

Haylou modelini de öğrendim.
Benim amacım genel olarak oyun ve müzik kullanımı. Telefon görüşmesi çok fazla yapan birisi değilim. Özellikle müzik konusunda ve şarj konusunda yeterli olursa sevinirim.
Bunları kullanan veya bilen - ve + ları ile anlatabilirse sevinirim.
Teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-23-15-08-16-342_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2021-04-23-15-08-16-342_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 74
Amaç oyun ise. QCY T5 veya Haylou T15 modelleri önceliğiniz olmalı. He, oyun oynarken gecikme pek önemli değilse başka modellere bakabilirsiniz bunun gibi:

Oyun ve müzik ama daha çok müzik amaçlı kullanmak istiyorum. Gecikmeden kastın tam olarak nedir, nasıl bir gecikme?

GT1 Plus modelini de çok öneriyorlar. Sizin düşünceniz nedir?

Oyun ve müzik ama daha çok müzik amaçlı kullanmak istiyorum. Gecikmeden kastın tam olarak nedir, nasıl bir gecikme?

GT1 Plus modelini de çok öneriyorlar. Sizin düşünceniz nedir?
Bir oyunda ateş ettiğinizde silah sesi bir tık geç geliyor. T15 ve T5 modellerinde oyun modu olduğu için sıkıntı olmuyor fakat. GT1 XR'da oyun modu yok fakat aman aman gecikme olmuyor ve ses kalitesi daha iyi.

Zaten attığım GT1 Pro kutusu içinde GT1 Plus.

Bir oyunda ateş ettiğinizde silah sesi bir tık geç geliyor. T15 ve T5 modellerinde oyun modu olduğu için sıkıntı olmuyor fakat. GT1 XR'da oyun modu yok fakat aman aman gecikme olmuyor ve ses kalitesi daha iyi.

Zaten attığım GT1 Pro kutusu içinde GT1 Plus.
Anladım. Airduts yerine GT 1 öneriyorsun yani. Benimde aklım ona yattı :) Teşekkürler.

GT 1 Plus modelini sipariş ettim. Bakalım, umarım memnun kalırım :)
GT 1 Plus modelini sipariş ettim. Bakalım, umarım memnun kalırım :)
Aldım. Bir tık eşleştirme ile uğraştım ama şuan gayet memnunum. Poweramp uygulaması ile müzik dinliyorum ve ses söylenen yorumlara göre çok daha iyi. Gayet net, bass ve yüksek ses veriyor. Memnunum, öneririm. :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı