Redmi Airdots S alınır mı?

9 aydır kullanıyorum memnunum. Kız arkadaşım ve kardeşim de aldı tavsiyem ile onlar da memnun. Ama çakması da var güvenilir satıcılardan alın.

Ayrıca S modeli daha güncel bir model benim kullandığıma göre daha da iyi. Oyun desteği vs var.

9 Aydır kullanıyorum memnunum. Kız arkadaşım ve kardeşim de aldı tavsiyem ile onlar da memnun. Ama çakması da var güvenilir satıcılardan alın.

Ayrıca S modeli daha güncel bir model benim kullandığıma göre daha da iyi. Oyun desteği vs var.

Hocam Trendyol'dan almayı düşünüyorum. Orijinal satıcısı Mi Home yazıyor. Yorumlarda iyi genellikle.
S olanının ne farkı var bilmiyorum ama diğeri var yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. Şarjı 2-3 saat gidiyor. Sesi gayet kaliteli.

Ses kalitesi kötü diyenler var. Müzik dinlerken özellikle.

S olan model ile normal olanının arasın da nasıl farklar var bilmiyorum. Normal olan modeli 6-7 ay civarın da kullanıyorum. Malzeme kalitesi iyi değil ama sesi gayet iyi

Izledigim videolardan anladigim kadariyla S olanin farki oyun modu olmasi. Ayrica, S olmayan versiyonda sag ve sol kulakliklar ayri ayri telefona tanitiliyormus. S olan versiyonda biri baglaninca digeri de otomatik olarak bagliyor.

Gectigimiz gunler a101 de uygun fiyata buldum ben de aldim S olan versiyondan. Dusundugumden daha iyi bir urun. Spor yaparken falan hic cikmiyor. Gayet memnunum. Hepsiburada`da ayni fiyata bulabilirsiniz.

Geri
Yukarı