Redmi Note 10 kasıyor

efe 51

Hectopat
Daha fazla  
Cihazıma 12.5.5 güncellemesi geldikten sonra aşırı ısınmaya ve kasmaya başladı bende robot atarak eski sürüme çektim hala kasıyor ne yapabilirim YouTube'daki her şeyi denedim.(kronik sorun yok)

Sanırım içinde, adres değişikliği için başka bir şekilde yüklenmiş yazılım var. Şu anda 13.0.7.0 sürümü kullanılıyor. Donma, kasma, ısınma gibi bir sorunu yok.

Sanırım içinde, adres değişikliği için başka bir şekilde yüklenmiş yazılım var. Şu anda 13.0.7.0 sürümü kullanılıyor. Donma, kasma, ısınma gibi bir sorunu yok.

TWRP mi fastboot mu hatırlamıyorum ama bu ikisinden birini kullanarak kullandığın bölgenin romunun eski MIUI 12.5 sürümü ROM'u yükleyip onu kurmanız gerek (PC gerek)

Ya da pixel expereince yükleyebilirsin.

TWRP mi fastboot mu hatırlamıyorum ama bu ikisinden birini kullanarak kullandığın bölgenin romunun eski MIUI 12.5 sürümü ROM'u yükleyip onu kurmanız gerek (PC gerek)

Ben TR faturalı versiyonunu kullanıyorum. Bir prolem yaşamıyorum. Bilgileriniz için teşekkür ederim.

MIUI bayağı sorunlu, halen daha saçma bugları ve optimizasyon konusunda sıkıntıları var. Tavsiyem AOSP ROM'lara göz gezdirmeniz, yanına da stabil bir kernel atarsanız tadından yenmez. :)

MIUI 12.5. 3 şu an

MIUI 12.5. 3 şu an

O cihaza normalde MIUI 13 gelmesi gerek?

Geldi ama kastiği için 12.5. 3'e düşürdüm

Redmi Note 10 da kasıyor maalesef

Yeni konular

Geri
Yukarı