Redmi Note 10 Pro 14 gündür serviste

Auda

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 hafta önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazım kendi kendine kapandı ve açılmadı. Ertesi gün servise gönderdim. İnternetten vs değil mi Store'dan almıştım ve bugün 14 gün oldu hala bir ses yok. 20 gün dolarsa ne tarz bir şeyle karşılaşırım? İade etmek istiyorum aslında ama aldığımda 4K idi şu anda 8K aldığım fiyat üstünden iade edilir diye tahmin ediyorum ancak çok komik kalıyor fiyatı. Ne yapılabilir?

İade konusunun üstüne gidilebilir bir bakıma. 4K iade zaten yapılmamalı. Servis konusuna gelince herhangi bir iletişim adresi mevcut mu? Telefonun durumu hakkında iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 2 hafta önce Xiaomi Redmi Note 10 Pro cihazım kendi kendine kapandı ve açılmadı. Ertesi gün servise gönderdim. İnternetten vs değil mi Store'dan almıştım ve bugün 14 gün oldu hala bir ses yok. 20 gün dolarsa ne tarz bir şeyle karşılaşırım? İade etmek istiyorum aslında ama aldığımda 4K idi şu anda 8K aldığım fiyat üstünden iade edilir diye tahmin ediyorum ancak çok komik kalıyor fiyatı. Ne yapılabilir?

Bende olivium mi Store'dan kulaklık almıştım sorunlu çıktı servise yolladılar minimum 21 gündü 21 gün sonra beni aradılar, yeni cihaz verdiler.

İade etmeyin. Dediğiniz gibi 4K'ydı 8K olmuş. Şu an almaya kalksanız alamazsınız. Yetkili servis ile konuşun belki yoğunluk olabilir.

6 7 güne cevap verirler. 1 kere annemin 1 kere babamın telefonunu göndermiştik. 17 günde annemin telefonunu gönderdiler. Babamın telefonunu ise kaç gündü hatırlamıyorum ama bizi dolandırmaya çalıştıkları için dava açtık :D

Satıcının kendi "official" sitesinden aldığın için para iadesi yaparak seni mağdur etmezler zaten, kendi ürünlerinin yenisini verirler. Hali hazırda piyasada çokça bulunan bir ürün olduğu için sizi memnun edeceklerdir diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı