Redmi Note 10 Pro ne kadar olur?

Intothemoon45

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle daha yeni tanıtıldı ve bana göre Pro'su hariç iyi değil sebeplerine gelirsem Redmi Note 10'un işlemcisi çok düşük ve kamera performansı da iyi olmayacaktır diye düşünüyorum 10S'inde işlemcisi mediatek yani Pro'su hariç sevmedim fakat prosunu da almayı düşünüyorum tabii ki de gelir gelmez almayacağım çünkü sonuçta bir Android telefon ve çıkar çıkmaz alınmaması gerek. Sizce fiyatı ne kadar olur? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
120 Hz Super AMOLED ve Xiaomi Poco X3'de kullanılan Qualcomm Snapdragon 732G bulunuyor.

Xiaomi Poco X3 265 dolar iken, Redmi Note 10 Pro 220 dolar olarak gösterilmiş. Ben 3.500'den aşağı gelebileceğini düşünüyorum. 8 Mart tarihinde Aliexpress üzerinde satışa çıkacak, ülkemize ise tahminimce bu ayın sonunda gelecek.

120 Hz Super AMOLED ve Xiaomi POCO X3'de kullanılan Qualcomm Snapdragon 732G bulunuyor.

Xiaomi POCO X3 265 dolar iken, Redmi Note 10 Pro 220 dolar olarak gösterilmiş. Ben 3.500'den aşağı gelebileceğini düşünüyorum. 8 Mart tarihinde AliExpress üzerinde satışa çıkacak, ülkemize ise tahminimce bu ayın sonunda gelecek.

Yanlış biliyorsunuz 279 dolar Pro'su sizin dediğiniz düz olan Note 10

Yanlış biliyorsunuz 279 dolar Pro'su sizin dediğiniz düz olan Note 10
1614968035415.png

Böyle yazılmış. :)

Eki Görüntüle 908205

Böyle yazılmış. :)

262 dolar %50 ÖTV ettimi sana = 393 dolar ses kayıt edebiliyoruz kültür bakanlığıda bir %5 alsın sonra radyo dinleme fırsatımızda var biraz da trt alsın =421 dolar sonra bazen fotoğraf çekiyoruz %15 oradan Xiaomi derken dilimizde olmayan bir kelime söylüyoruz ceza %5 oradan bazen telefonu düşürebiliriz telefonu düşürme vergisi %15 bir de nefes almayı sayarsak %15 liği yani.
Birkaç küçük vergi ile 1210 dolar ediyor.
Unutmuşum bazı parçaları Amerika'dan geliyor Amerika'dan gelme vergisi de var off öyle bir 1270 dolar eder hocam.
:D şaka ya şaka.

262 dolar %50 ÖTV ettimi sana = 393 dolar ses kayıt edebiliyoruz kültür bakanlığıda bir %5 alsın sonra radyo dinleme fırsatımızda var biraz da trt alsın =421 dolar sonra bazen fotoğraf çekiyoruz %15 oradan Xiaomi derken dilimizde olmayan bir kelime söylüyoruz ceza %5 oradan bazen telefonu düşürebiliriz telefonu düşürme vergisi %15 bir de nefes almayı sayarsak %15 liği yani.
Birkaç küçük vergi ile 1210 dolar ediyor.
Unutmuşum bazı parçaları Amerika'dan geliyor Amerika'dan gelme vergisi de var off öyle bir 1270 dolar eder hocam.
:D şaka ya şaka.
Umarım düşük bir fiyattan gelir. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı