Redmi Note 10 serisi Türkiye'ye ne zaman çıkacak?

Exinie

Kilopat
Soru başlıkta, eni daha uzun diye MI Note 10 yerine Redmi Note 10 almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hmmm o zaman Mi Note 10 alayım, Redmi'nin kötü olduğunu biliyordum ama böyle dediğinizde vazgeçtim.
Redmi Xiaomi nin alt markası ama alt düzeyi de sayılır. Redmi ler ileri vadeli olmuyor pek. Ama yine de iyice araştırman iyi olur. Ben Redmi kullandığım ve memnun olmadığım için önermedim. Bende Redmi Note 8 var, bir de annem de Mi A3 var. Bütün özellikleri aynı neredeyse ama benim telefon takılıyorken o telefonda sorun yok.

Redmi Xiaomi nin alt markası ama alt düzeyi de sayılır. Redmi ler ileri vadeli olmuyor pek. Ama yine de iyice araştırman iyi olur. Ben Redmi kullandığım ve memnun olmadığım için önermedim. Bende Redmi Note 8 var, bir de annem de Mi A3 var. Bütün özellikleri aynı neredeyse ama benim telefon takılıyorken o telefonda sorun yok.
MIUI'de sorun var sanırım.

Hmmm o zaman mi Note 10 alayım, Redmi'nin kötü olduğunu biliyordum ama böyle dediğinizde vazgeçtim.

Hocam şu an mi Note 10 Lite kullanıyorum ve çok memnunum ekran olsun kasa kalitesi olsun pil özellikle çok iyi isterseniz sorularınızı yanıtlayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı