Redmi Note 10S (128 GB) VS. Samsung Galaxy M23 5G

A.lican

Hectopat
7000 lira bütçem var. Telefondan çok anlamam ve bu iki ürün arasında kaldım. Çok oyun oynamam dizi film video izlerim. Günlük kullanımda kasma donma sorunu yaşatmayan ara sıra fotoğraf çekeceğim için de kamerası fena olmayan bir ürün arıyorum. Samsung dışında almam diyordum ama biraz araştırınca Xiomi de fena gelmedi. Farklı önerilere açığım.

Bu fiyattaki sıfır cihazlar kamera olarak üzer açıkçası. Realme 8 ve M33 modeli de kamera olarak iyi değil. M33 ile M23 aynı kamera alt yapısını paylaşıyor. Aynı şekilde Note 10s ve Realme 8 modeli de ikisi aynı sensöre sahip.

Bu fiyattaki sıfır cihazlar kamera olarak üzer açıkçası. Realme 8 ve M33 modeli de kamera olarak iyi değil. M33 ile M23 aynı kamera altyapısını paylaşıyor. Aynı şekilde Note 10s ve Realme 8 modeli de ikisi aynı sensöre sahip.

Şu anda 2016'dan beri kullandığım telefonum Samsung A5 2016. Kamera olarak iPhone kamerası beklemiyorum zaten. Değiştireceğim telefondan sonra kamera olarak çok üzüleceğimi zannetmiyorum. Realme markasını birkaç saat önce öğrendim. Samsung Xiaomi falan daha bilindik olduğundan daha çok aklıma yatıyor. M33 ve M23 arası farklar nasıldır?

Geri
Yukarı