Redmi Note 10s alınır mı?

Bütçe
4000

Oahmetefe

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba telefon almayın düşünüyorum. Bütçem 4000. Note 10s hosuma gidiyor fakat çok ısınıyor diyorlar. Çok oyun oynamam fakat günde 1-2 saat PUBG oynarsam onda da kasmasın isterim. Çok abartılı ısınıyor mu? Ekran kalitesi önemli benim için, daha çok çok oyun oynamam günde 1 2 saat en fazla sizce alınır mı?

Merhaba telefon almayın düşünüyorum. Bütçem 4000. Note 10s hosuma gidiyor fakat çok ısınıyor diyorlar. Çok oyun oynamam fakat günde 1-2 saat PUBG oynarsam onda da kasmasın isterim. Çok abartılı ısınıyor mu? Ekran kalitesi önemli benim için, daha çok çok oyun oynamam günde 1 2 saat en fazla sizce alınır mı?

Cihazı kullanıyorum aşırı ısınma hissetmedim PUBG en düşük ayarlarda 60 en yüksek ayarlarda 40 FPS civarı alıyor. 12.5 EE güncellemesi de geldi yazılımında hiçbir sorun görmedim.

Sıfır Note10s yurt dışı cihaz aldım, IMEI vesaire her şey sorunsuz atıldı yazılım orjinaldi ancak Wi-Fi ve şebeke performansı gerçekten Qualcomm'a göre berbat. Cihazı değiştirip Qualcomm'lu Note10 Pro aldım rahatladım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı