Redmi Note 11 Oyun İçin Alınır mı?

Bütçe
5500
Daha az ısınıyor diye bir tabir kullanmadım. YouTube'da testler mevcut soğutma sistemi olduğu için ısınma konusunda sıkıntı çekmeyecektir.

İstediği kadar olsun. Asla mimariden kaynaklanan ısınmanın önüne geçemeyecektir. Çekirdek mimarisi deseniz eski, GPU mimarisi eski; bana bu SoC'u iyi yapan bir yanını söyleyebilir misiniz? Ne o, yoksa PUBG performansı mı?

İstediği kadar olsun. Asla mimariden kaynaklanan ısınmanın önüne geçemeyecektir. Çekirdek mimarisi deseniz eski, GPU mimarisi eski; bana bu SoC'u iyi yapan bir yanını söyleyebilir misiniz? Ne O, yoksa PUBG performansı mı?

Dediğinizden yola çıkarak söylüyorum. Yeni 5nm işlemcilerde ısınıyor? Isınmıyor mu? Soğutma sistemi olmadıktan sonra her işlemci ısınır. Mimariye bakmanın anlamı yok. Güçlü bir GPU.

Dediğinizden yola çıkarak söylüyorum. Yeni 5nm işlemcilerde ısınıyor? Isınmıyor mu? Soğutma sistemi olmadıktan sonra her işlemci ısınır. Mimariye bakmanın anlamı yok. Güçlü bir GPU.

Isınsa dahi sizin sözde soğutma sistemi destekli G95'in sıcaklığına ancak ulaşıyor. Ayrıca Exynos 1280'deki Mali G68, G95'teki Mali G76'dan 1.5 kat daha güçlü bir GPU.

Geri
Yukarı