Redmi Note 11 Pro'da şebeke çekmiyor

ardi1

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop : I3 8145U 8 GB RAM MX110 2 GB , Kasa : MSI H310M PRO VDH PLUS , İ3 9100F , GTX 1060 6 GB , 16 GB RAM , 2. Kasa : AMD Athlon XII 215 , 8 GB RAM , HD8350 1 GB
Meslek
Öğrenci
Eski telefonun çektiği yerlerde bu telefon çekmiyor. Hat aynı sadece cihaz değişti 1 aylık sıfır cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon kaçaksa, özellikle Band 20 desteği yoksa, siz de şehir merkezinden uzak bir yerdeyseniz çekmez. Xiaomi Türkiye garantili cihazsa bu söylediklerim geçersiz.

Telefon orijinal mağazadan alındı kaçak değil

Evet kasıyor bazen.
Eski cihazım olan 6 Pro da da kasıyordu arkadaşta A51 var onda da kasıyor.

Hocam 3 günlük 11 Pro'mu kastıgı için iade ediyorum. Bugün islemler basladı yarın kargoya bırakacağım ve yıkıldım resmen, ben 8 Pro kullanıyorum bayağı memnundum önceki telefonumdan, yani dedim model yükselteyeyim ve 11 Pro alayım, resmen rezalet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 3 günlük 11 Pro'mu kastıgı için iade ediyorum. Bugün islemler basladı yarın kargoya bırakacağım ve yıkıldım resmen, ben 8 Pro kullanıyorum bayağı memnundum önceki telefonumdan, yani dedim model yükselteyeyim ve 11 Pro alayım, resmen rezalet.
Instagram da kasıyor diye rezalet demek ne kadar doğru bilemiyorum.

Instagram da kasıyor diye rezalet demek ne kadar doğru bilemiyorum.
Valla hocam günümüz şartlarında tırnagınızdan arttırıp bundan 5 sene önce kullandığınız telefonda bile akıcı bir deneyim yaşarken 0 aldıgın makinenin 2. gün böyle durumlar yaşatması sonucu denilmiş mağdur lafıdır yaşamayanda bilemez o teli kullanıp memnun olanlar veyahut markayı sevenler ne anlar mesela yaşayan bilir mevzuyu ? 2022 yılnda redmi not serisinin en üstlerinden olan bir telefonun kasması sonucu rezalette diyebilelim dimi ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı