Redmi Note 11T Serisinin Tanıtım Tarihi Açıklandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Redmi Note 11T tanıtım tarihi

Bir süredir sızıntı haberlerine konu olan Redmi Note 11T serisinin tanıtım tarihi Weibo üzerinden resmi olarak duyuruldu. Geride bıraktığımız saatlerde resmi Weibo hesabından bir duyuru yayınlayan Redmi, yeni Note 11 modellerinin 24 Mayıs‘ta Çin’de düzenlenecek olan etkinlikle beraber resmiyet kazanacağını müjdeledi. Redmi Note 11T Serisi 24 Mayıs’ta Duyurulacak Yayınlanan tanıtım posterlerinde, Note 11T Pro+ modelinin […]

Devamı: Redmi Note 11T Serisinin Tanıtım Tarihi Açıklandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Redmi ürünlerini param olsa da almam.
Görece Xiaomi'nin kalitesinden de düşük kalitede oluyorlar.
Redmi Note 8 Pro kullanıyorum.
Örnek olarak Xiaomi'nin sunduğu ekranlara göre Redmi'nin ekranı bile çok kalitesiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görece Xiaomi'nin kalitesinden de düşük kalitede oluyorlar.
Redmi Note 8 Pro kullanıyorum.
Örnek olarak Xiaomi'nin sunduğu ekranlara göre Redmi'nin ekranı bile çok kalitesiz.
Son derece mantıksız ve hiçbir geçerliliği yok. Her iki serinin birbirinden üstün olduğu modeller var. Note 10 serisinde AMOLED panel var. Her iki seri farklı segmentlere hitap eden modeller.

Son derece mantıksız ve hiçbir geçerliliği yok. Her iki serinin birbirinden üstün olduğu modeller var. Note 10 serisinde AMOLED panel var. Her iki seri farklı segmentlere hitap eden modeller.

Yan yana bir Redmi, bir de Xiaomi'nin telefonlarını getirin.
İkisinin ekran kalitesine bir bakın, ısınma durumlarına bir bakın.
Redmi Note 8 Pro ile ondan 2 sene sonra çıkan Redmi'yi Xiaomi'nin 2 sene önceki modeliyle kıyaslama yaparsan 'woww Redmi süpermiş yav' dersin tabii :)

Yan yana bir Redmi, bir de Xiaomi'nin telefonlarını getirin.
İkisinin ekran kalitesine bir bakın, ısınma durumlarına bir bakın.
Redmi'yi sanki başka bir firma yapıyor gibi cümle kurma. İkisi de Xiaomi ürünü.
Redmi ve Mi modelleri arasında da kalite farkı yok, Mi serisi daha pahalı bir seri, her serinin kendine göre avantajları var. Mi serisi modellerin malzeme kalitesinin Redmi serisine göre iyi olması Redmi serisinin kalitesiz olduğu manasına gelmez.
Ekranlarına gelirsek bu durum modelden modele göre değişiyor. AMOLED ekran kullanan Redmi modelleri de mevcut. Aynı şekilde AMOLED olmayan Mi modelleri de mevcut. Isınma durumu da kullanılan yongayla alakalı. Kullandığın cihazda Mediatek işlemci var ve o sıcak çalışan bir model. Redmi Note 9S ve Note 9 Pro modellerinde SD 720g var. Bu işlemci nasıl bir sıcaklıkta çalışıyorsa Mi serilerinde de aynı yonga kullanıldığında durum aynı oluyor.

Redmi Note 8 Pro ile ondan 2 sene sonra çıkan Redmi'yi Xiaomi'nin 2 sene önceki modeliyle kıyaslama yaparsan 'woww Redmi süpermiş yav' dersin tabii
Daha hangi model hangi seri onu bile bilmiyorsun. Note 10 serisi Redmi çatısı altında. Redmi ve Xiaomi aynı firma sanki ikisi apayrı firmalar gibi yorum yapma. Mi 11 Lite ve Note 10 Pro aynı dönemde çıkan modeller ve her iki modelde de aynı işlemci var, AMOLED panel kullanıyorlar, batarya olarak Note 10 Pro daha iyi. Her iki serideki modellerin birbirlerinden üstün olduğu taraflar var.

Senin Note 8 Pro modelinin Mi serisindeki rakibi Mi 9T idi. O model ekran, batarya ve kamera olarak elindeki Note 8 Pro modelinden iyiydi ama oyun performansı olarak senin model daha iyiydi. Redmi genel olarak daha düşük bütçelere hitap ettiği için Mi serisine göre ekran, donanım, kamera, malzeme kalitesi gibi noktalarda kırpılma olabiliyor, bu da her modeli için geçerli değil. Normal durumlar ayrıca. Redmi serisinin de giriş, orta ve üst sınıf modelleri var. Mi serisi düşük ve orta segmentte yok, genel olarak orta üst ve üst sınıf modellerde var. Artık amiral gemisi modellerde de Mi takısı yok.

Redmi'yi sanki başka bir firma yapıyor gibi cümle kurma. İkisi de Xiaomi ürünü.
Redmi ve mi modelleri arasında da kalite farkı yok, mi serisi daha pahalı bir seri, her serinin kendine göre avantajları var. Mi serisi modellerin malzeme kalitesinin Redmi serisine göre iyi olması Redmi serisinin kalitesiz olduğu manasına gelmez.
Ekranlarına gelirsek bu durum modelden modele göre değişiyor. AMOLED ekran kullanan Redmi modelleri de mevcut. Aynı şekilde AMOLED olmayan mi modelleri de mevcut. Isınma durumu da kullanılan yongayla alakalı. Kullandığın cihazda MediaTek işlemci var ve o sıcak çalışan bir model. Redmi Note 9S ve Note 9 Pro modellerinde SD 720G var. Bu işlemci nasıl bir sıcaklıkta çalışıyorsa mi serilerinde de aynı yonga kullanıldığında durum aynı oluyor.

Daha hangi model hangi seri onu bile bilmiyorsun. Note 10 serisi Redmi çatısı altında. Redmi ve Xiaomi aynı firma sanki ikisi apayrı firmalar gibi yorum yapma. Mi 11 Lite ve Note 10 Pro aynı dönemde çıkan modeller ve her iki modelde de aynı işlemci var, AMOLED panel kullanıyorlar, batarya olarak Note 10 Pro daha iyi. Her iki serideki modellerin birbirlerinden üstün olduğu taraflar var.

Senin Note 8 Pro modelinin mi serisindeki rakibi mi 9T idi. O model ekran, batarya ve kamera olarak elindeki Note 8 Pro modelinden iyiydi ama oyun performansı olarak senin model daha iyiydi. Redmi genel olarak daha düşük bütçelere hitap ettiği için mi serisine göre ekran, donanım, kamera, malzeme kalitesi gibi noktalarda kırpılma olabiliyor, bu da her modeli için geçerli değil. Normal durumlar ayrıca. Redmi serisinin de giriş, orta ve üst sınıf modelleri var. Mi serisi düşük ve orta segmentte yok, genel olarak orta üst ve üst sınıf modellerde var. Artık amiral gemisi modellerde de mi takısı yok.

Tamam ben artık Redmi bir ürünü almayacağım, ekranının kalitesi kötü bunu bilirim.
Oyun kalitesi vb. den ziyade ilk başta ekran kalitesi gelir.
Sürekli oyun oynamaz bir insan ama sürekli ekrana bakar.
O yüzden kalitesi kötü bir ekran üreten Redmi'yi bir daha almam ben.
Xioami de almam.İkiside aynı marka.

Androidde de samsunga devam.
Redmi ile mi nin arasında kalite farkı yok mu?AHAHAHA.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı