Redmi Note 7 Bootloader kilidi nasıl açılır?

Arkadaşlar MI Unlock uygulamasını indirdim ilk defa kilit açacağım, geliştirici ayarlarından OEM kilit açma ya kadar geldim şimdi bilgisayarda ki programda yım. Fakat cihaz sıfırlanır vs diyorlar şu anlık sıfırlanmasını istemiyorum ki zaten 168 saat bekletiyormuş bu Redmi Note 7 için geçerli mi bekletme mevzusu? Şimdi unlock derim bir anda açıp sıfırlarsa çok başım ağrır. Verilerim gider mi kısaca bekletiyor mu bir anda şoka uğramayalım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Redmi 9T kullanıyorum, ilk bootloader kilidini açmaya çalıştığım zaman bana da 168 saat sonra tekrar deneyin ihbarını vermişti. 170 saatlik bir süre sonrasında tekrar denediğimde bootloader kilidim açıldı, yapmanız gereken tek şey beklemek.

Arkadaşlar MI Unlock uygulamasını indirdim ilk defa kilit açacağım, geliştirici ayarlarından OEM kilit açma ya kadar geldim şimdi bilgisayarda ki programda yım. Fakat cihaz sıfırlanır vs diyorlar şu anlık sıfırlanmasını istemiyorum ki zaten 168 saat bekletiyormuş bu Redmi Note 7 için geçerli mi bekletme mevzusu? Şimdi unlock derim bir anda açıp sıfırlarsa çok başım ağrır. Verilerim gider mi kısaca bekletiyor mu bir anda şoka uğramayalım?
Verileriniz mecbur gidiyor. Size verilen süreye bağlı olarak beklemeniz gerekiyor.

Ben de Redmi 9T kullanıyorum, ilk bootloader kilidini açmaya çalıştığım zaman bana da 168 saat sonra tekrar deneyin ihbarını vermişti. 170 saatlik bir süre sonrasında tekrar denediğimde bootloader kilidim açıldı, yapmanız gereken tek şey beklemek.
Dostum ilk açmaya çalıştığın zaman 168 saat ihbarı sonrası kapatıp tekrar açtığın zaman cihazın sıfırlandı mı sorum o?

Eskiden hem redmi 5 hemde redmi note 7 için bl kilidi açmıştım fakat yanlış hatırlamıyorsam açma süreleri değişiyor . Redmi note 7 için kilit açma işlemi yaptığımda sanki direk açılmıştı tam hatırlamıyorum . Siz bence verileri yedekleyerek bu işlemi deneyin (bl kilitlerini açalı çok zaman geçtiği için belki bu işlemlerde değişiklik olmuş olabilir )

@Umut Nas Hocam oem kilidini açtım fakat şu rehbere göre ilerliyorum twrp kurulmuyor. Ekranı görsem bile yeniden başlatınca gidiyor kalıcı değil yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Amacım pixelexperience kurmak cihaz redmi note 7 bunun içinde bi rehberiniz veya bilginiz var mı?

Geri
Yukarı