Redmi Note 7 hayalet ekran

semiramis

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Telefonumda sürekli olarak ghost screen diye bildiğimiz ekran altı gölgeler çıkıyor. Garantisinin bitmesine 3 ay var. Garantiye yollayan varsa nasıl bir işlem yapılıyor? Ekranı mı değiştiriyorlar, yoksa paneli mi? İkincisi, ekran değişimi yaparlarsa sorun çözülür mü? Aranızda bu sorunu yaşayan varsa garantiyle beraber nasıl çözeceğiz? Telefonu garantiye yollayacağım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sorun öyle çok rahatsızlık vermediği için takmıyorum, aynı telefona ben de sahibim. Panel farklılıkları var, ben de tianma marka panel var. Bu panelde yaşanıyormuş bu sorun genelde. Nasıl olsa garantide de bu paneli takacaklar diye götürmekten vazgeçtim ben. Hem ithalatçı garantili olduğundan sıkıntı çıkar başım ağrır, hem sonra Ghost screen çıkmayacağının garantisi yok. Hem de çok rahatsız etmiyor beni.

Hocam bende de Redmi Note 7 var. Çok sıkıntı olmuyor. Eğer rahatsız oluyorsanız garantiye gönderin ama paneller kronik sorunlu yine olur. Bence çok takmayın.

Ekran değilde hazır garantisinin bitmesine de az kalmış gönderiyim diye düşünüyorum. En azından Paneli değiştirseler belki bi faydası olur. Bütün tianma panellerde olmuyor bildiğim kadarıyla. Dediğiniz gibi ekranın değişmesinin bi faydası yok. Sorun panelde çünkü. Daha önce bu sorundan dolayı Gönderen var mı aranızda?

Geri
Yukarı