Redmi Note 7 için Ekran ve Kamera Koruyucu

Kamera için tavsiye etmem. Çoğu kameranın görüntüsünü bulanıklaştırabiliyor. Kırılmaz ekrandan pek anlamam ama, şöyle etrafı eğimli bir şey alın;
Hem, Note 7 dediğiniz telefon karpuz patlatan bir telefon. Ekran koruyucuya pek ihtiyaç var mı, tartışılır. ;)

Haklısınız :). Ben hem korusun hem Çizilmesin diye düşünmüştüm. Bende sevmem aslında telefonu kabalaştırıyor. İnce bir jelatin tarzı olsa o da işimi görür. Kamerası dışarıda kalıyor o yüzden gerek duydum ama bu yapıştırma tarzında ince bir film de iş görür sanırım ama nereden alacağımı bilemedim.

Dostum Hepsiburada üzerinde 2500'den fazla kılıf mevcut Note 7 modeli için ordan detaylıca bakabilirsin. Nasıl bir şey istediğini tam olarak bilemeyiz sonuçta. Kamera koruyucu ufak camlara falan baktım da 25 30 TL bana pahalı geldi normal kılıf al zaten çıkıntı gideceği için az çok korur gibime geliyor. Ekran koruyucu önerimse ;

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı