Redmi Note 8 ekran açıldığında bildirimler kayboluyor

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün anneme Redmi Note 8 telefon aldık ama bildirimler hakkında birkaç sorum var. Bildirimler geliyor sorun yok ama kilit ekranındaki bildirim ekran açıldıktan sonra kayboluyor yani tekrar ekranı kapatıp açtığımızda bildirim gözükmüyor(bildirim gelen uygulamaya giriş yapmıyoruz). İkinci olarak Wp'de mesaj geldiğinde mesaja giriş yapılmadığı halde uygulamaya girip çıkıldığında kaç tane mesaj geldiğini gösteren bildirimler kayboluyor bunların bir çözümü var mıdır?

Ben kendim LG 3 kullanıyorum artık belki bütün telefonlarda böyledir bilemiyorum internetten araştırma yaptım ama bir şey bulamadım.

Kilit açıldıktan sonra bildirimin kaybolması konusunda telefonun ayarlarından kurcalayarak bir sonuç elde edebilirsiniz.
WhatsApp konusunda da uygulamaya girip çıktığınızda bildirimin silinmesi uzun zamandır olan bir şey.

Kilit açıldıktan sonra bildirimin kaybolması konusunda telefonun ayarlarından kurcalayarak bir sonuç elde edebilirsiniz.
WhatsApp konusunda da uygulamaya girip çıktığınızda bildirimin silinmesi uzun zamandır olan bir şey.
Telefon ayarlarını epey kurcaladım ama bir şey bulamadım. Wp için bildirim değil de uygulama simgesi üzerindeki mesaj sayısını belirten sayıları kast etmiştim

Geri
Yukarı