Redmi Note 8 Mi Flash ile ROM attıktan sonra kapandı açılmıyor

Snowsatt

Hectopat
Merhaba, benim sorunum telefonum ile alakalı Redmi Note 8 marka ve modeli. Öncelikle ilk sorun miCloud ile başladı telefona hard reset attıktan sonra miCloud şifresi istedi ve o şifreyi girmeden telefon kattiyen açılmıyordu. Device is locked tarzı bir yazı yazıyordu üstte bende fastboot modunda ROM atmaya karar verdim, YouTube'dan izlediğim videolar üzerine ve hiçbiri doğru düzgün çalışmadı ve sonda bir ROM'u düzgün çalıştırabildim ve o ROM'u attıktan sonra telefon System has been destroyed hatası verd. İ yani telefonun sistemi çöktü kısacası ve fastboot modunda yine bir sürü ROM araştırarak en doğrusunu indirmeye çalıştım ve yükleme bittikten sonra telefon gri ekran verdi ve şarja taktıgımda gri ekran 2 saniye gelip kapanıyor gelip kapanıyor sürekli şarjda takılı değilken de hangi tuşa basarsam basayım ne yaparsam yapayım gri ekran gelip 2 saniye içinde kapanıyor. Bunun bir çözümü var mıdır? Yoksa telefon şu an çöp mü oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefoncuya götürmeniz faydalı olacaktır, lakin çözebilir bir bilemiyorum. İnşallah çözersiniz hocam.
sağolun hevesle aldıgım bir telefondu şuanki aklım olsa xiaomi almazdım bu ne özel güvenlik koruması anlamıs değilim şuanki aklım olsa ne iphone'a nede xiaomi'ye bulaşırım şifremi girdiğim halde kabul etmiyordu micloud

Yoksa telefon şu an çöp mü oldu.

En kötü EDL moduna alıp yazılım atılır. EDL moda almak için anakart üstünden pinleri kısa devrer yaptırmak gerekiyordu sanırım. Güvenilir bir telefoncuya götürün.
Sağ olun hevesle aldıgım bir telefondu o anki aklım olsa Xiaomi almazdım bu ne özel güvenlik koruması anlamıs değilim şu anki aklım olsa ne IPhone'a ne de Xiaomi'ye bulaşırım şifremi girdiğim halde kabul etmiyordu miCloud.

Aslında o kilit mantıklı bir kilit ama şifreyi unutmak sorunlara sebep olabiliyor.

En kötü EDL moduna alıp yazılım atılır. EDL moda almak için anakart üstünden pinleri kısa devrer yaptırmak gerekiyordu sanırım. Güvenilir bir telefoncuya götürün.

Aslında o kilit mantıklı bir kilit ama şifreyi unutmak sorunlara sebep olabiliyor.
Yardımınız için öncelikle teşekkür ederim kesin bir çözüm olur mu sizce

Yeni konular

Geri
Yukarı