Redmi Note 8 Pro Android 11 donuyor

Halovskii

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi 8 Pro cihazım var Android 11 güncellemesini resmi olarak aldı. Yani ekstra kendim atmadım veya konum oynaması olmadan direkt kendisi geldi. Fakat güncelleme yaptıktan sonra arayüzde donmalar, stabil çalışmayan durumlar oldu. Mesela telefonu şarja taktığım zaman ekran dokunmatiginde gecikmeler oluyor. Bu bir tek bende mi oluyor? Ek güncelleme ile düzeltilir mi? Tekrar Android 10'a düşürmeli miyim? Nasıl düşürürüm?

Xiaomi Redmi 8 Pro cihazım var Android 11 güncellemesini resmi olarak aldı. Yani ekstra kendim atmadım veya konum oynaması olmadan direkt kendisi geldi. Fakat güncelleme yaptıktan sonra arayüzde donmalar, stabil çalışmayan durumlar oldu. Mesela telefonu şarja taktığım zaman ekran dokunmatiginde gecikmeler oluyor. Bu bir tek bende mi oluyor? Ek güncelleme ile düzeltilir mi? Tekrar Android 10'a düşürmeli miyim? Nasıl düşürürüm?

Beklemelisiniz ek olarak hard reset deneyebilirsiniz sıfırdan bir öyle deneyin.

2-BL kilidini açıp eski sürümü flashlamak.

Redminin yazılımları çöp. Çok saçma yazılım hatalarını arkadaşımda alıyor. Sanki köprü altı hintli yazılımcılara yaptırtmışlar gibi. Yeni güncelleme gelene kadar stabil sürüme düşürün.

Redmi'nin yazılımları çöp. Çok saçma yazılım hatalarını arkadaşımda alıyor. Sanki köprü altı Hint yazılımcılara yaptırtmışlar gibi. Yeni güncelleme gelene kadar stabil sürüme düşürün.

Büyük ihtimal dediğiniz gibi üretiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı