Redmi Note 8 Pro güncelleme almıyor

ali545452

Hectopat
Merhaba. Ben bu konuyu aylar önce gene açmıştım. Fakat telefona hiçbir şekilde güncelleme gelmiyor. Geri bildirim attım aylar geçti cevap yok manuel indirip denedim bu kararlı ROM yüklenemiyor diye hata aldım. Neden Android 11 gelmiyor bu telefona biri yardımcı olabilir mi?

Merhaba. Ben bu konuyu aylar önce gene açmıştım. Fakat telefona hiçbir şekilde güncelleme gelmiyor. Geri bildirim attım aylar geçti cevap yok manuel indirip denedim bu kararlı ROM yüklenemiyor diye hata aldım. Neden Android 11 gelmiyor bu telefona biri yardımcı olabilir mi?
Bende Note 8 var takır takır geliyor 12.5.1 Enchanded bile geldi Allah Allah

Güncelleme Kısmından MİUİ 12 logosuna ard arda basarsanız ek güncelleme ayarları açılacaktır. Ordan güncelleme paketi seç'e basıp verdiğim linkten "Redmi Note 8 Pro Global" indirip kurabilirsiniz. Ama araştırıp yapmanızı tavsiye ederim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı