Redmi Note 8 Pro Renk tercihi

Bumin7

Decapat
Arkadaşlar 2 gün sonra Redmi Note 8 Pro satın alacağım ama yeşil renk mi yoksa gri renk mi daha güzel karar veremedim fikriniz nedir? Mesela aldıktan 2 yıl sonra o aldığım renge pişman olmak istemem belki sıkıcılaşır belki de çok kullanılınca renk değişimi olabilir o yönden gri düşünüyorum ama yeşil de eşsiz bir renk. Siz de internetten bakıp fikrinizi söyleyebilir misiniz yeşil ya da gri hangisi sizce?

Arkadaşlar 2 gün sonra Redmi Note 8 Pro satın alacağım ama yeşil renk mi yoksa gri renk mi daha güzel karar veremedim fikriniz nedir? Mesela aldıktan 2 yıl sonra o aldığım renge pişman olmak istemem belki sıkıcılaşır belki de çok kullanılınca renk değişimi olabilir o yönden gri düşünüyorum ama yeşil de eşsiz bir renk. Siz de internetten bakıp fikrinizi söyleyebilir misiniz yeşil ya da gri hangisi sizce?
Hangisi o an kendime uygun geliyorsa onu alırdım. Kaplatmak çok zahmetli bir iş değil.

Güzel diyorsunuz da ben görmeden alacağım canlı göremeyeceğim maalesef o yüzden internetten bakınca da karar veremiyorum renklere önem veriyorum. Alınca rahatsız olmak istemem ilerde.

Hocam bende size yeşil rengi öneririm, yeşil güzel renk. Hocam bence çok takılmamak lazım renge. Sizi bilmem ama ben telefonu kılıf ile kullanıyorum, zaten rengi pek belli olmuyor. Slikon kılıfla kullansan belli olur, o zaman da telefonu çok korunaklı olmuyor, sağlam koruyan bir kılıf gerekiyor, o yüzden tavsiyem rengi kafanıza çok takmamanız. Ben olsam yeşil alırdım, onu tekrar belirteyim.

Deep Blue olanı oldukça şık, ben olsam onu tercih ederdim. Redmi Note 8 sahibiyim ve benzer bir renk olan Neptün Mavisi tercih etmiştim.

g7_blue1.jpg

Geri
Yukarı