Redmi Note 8 Pro vs Redmi Note 9S

DoctorSamet

Hectopat
Daha fazla  
Evet soru gayet açık. Sizce hangisi daha iyi? Fiyat olarak da sıkıntı yok, özellikler acısından hangisi daha iyise onu almayı düşünüyorum.

Sırf toza dayanıklı olmadığı için Note 9 Pro servise iadeye gitti. Bir çok şikayet var. 9S de aynı akibeti alması an meselesi. Zaten eş değer gibi görünen özellikler arasında sırf bu nedenden dolayı N8P. EŞim, arkadaşım ve bir kaç kişiye aldırttım. Sorunsuz.

Biz yeni Note 9 Pro sipariş ettik. en f/p telefonlardan biri. 200-300 tl için android güncelleme desteği kesilmiş bir telefon (Note 8 Pro) almayın.

Sırf toza dayanıklı olmadığı için Note 9 Pro servise iadeye gitti. Bir çok şikayet var. 9S de aynı akibeti alması an meselesi. Zaten eş değer gibi görünen özellikler arasında sırf bu nedenden dolayı N8P. EŞim, arkadaşım ve bir kaç kişiye aldırttım. Sorunsuz.
Youtubedan ızledıgım kadarıyla note9s camera ve bataryada solluyor note 8 proyu sıkıntı orada.

Youtubedan ızledıgım kadarıyla note9s camera ve bataryada solluyor note 8 proyu sıkıntı orada.
Ona hiç bakmadım. Tabi karar sizin. Bence note9s toz diye bir arama yapın bakalım. Şikayet varmı. Sonra, güzel dediğimiz kamera kullanılamaz hale gelebilir.

Dosya Ekleri

• FB_IMG_1595757568877.jpg
    FB_IMG_1595757568877.jpg
    125,8 KB · Görüntüleme: 45
Fiyat problem değilse tabiki Redmi note 9s hocam soru mu bu :D Orta alt segment cihazlar bunlar güncellemeleri çabuk kesilip ömrü kısa telefonlar. Güncel cihaz varken 1 sene önce çıkan her açıdan geride kalmış bir cihaz almayın.

Evet soru gayet açık. Sizce hangisi daha iyi? Fiyat olarak da sıkıntı yok, özellikler acısından hangisi daha iyise onu almayı düşünüyorum.
1 ay önce kuzenime aldık redmi note 8 pro çok iyi bir telefon batarya olarak redmi note 9s bi tık önde olsada kalite olarak bence redmi note 8 pro çok daha iyi ayrıca note 9s 4gb ram'e sahipken note 8 pro 6gb ram'e sahip ayrıca note 8 pro kamera açısından bi tık daha önde kesinlikle note 8 pro öneriyorum

Geri
Yukarı