Çözüldü Redmi Note 8 Pro'da Netflix "Cihazınız bu sürümle uyumlu değildir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Telefonum bildiğiniz üzere Redmi Note 8 Pro.

Netflix indirmek istemiştim ama konu başlığındaki hatayı aldığım için uygulamayı kuramıyorum.

Yardımcı olabilecek biri var mıdır?

Not: Önceden Google Play üzerinde görebiliyordum uygulamayı ama şu an onu bile göremiyorum.

Telefonuzun bölgesini Endonezya yapın arayüze GetApps adlı uygulama gelecek oradan indirmeyi deneyin.
3 çözümü var 1. çözüm Bootloader kilidini kapatacaksın 2. çözüm Netflix APK olarak yükleyeceksin yoluna devam edeceksin. 3. çözüm root üzerinden halledeceksin. 3. çözümü youtube üzerinden anlatan bir sürü arkadaş var.

Son düzenleme:
Oğuzhan Necip hocamın bir rehberi var, ona bakarak sorunu çözeceğiz herhalde. Denildiği gibi sertifika gitmiş.
O rehberde bahsettiğim sertifika görüntü çözünürlüğünün düşük olması hatasının çözümünü anlatıyor. Widevine sertifikasının nasıl L1 olarak güncellenebileceğini ya da sertifikanın nasıl yenilenebileceğini gösteriyor diyebilirim. Farklı Android telefonlarda sertifika yolu farklı olabilir. Bu konu ile ilgili gerekli güncelleme rehbere yakın zamanda eklenecek.

Android sürümlerinden kaynaklanan uygulama desteği ile ilgili herhangi bir faydası olmayabilir. Rehberin başında belirttiğim gibi Netflix uygulamasının desteği olmayan cihazlarda eski sürümler için APK indirmek kullanıcının kendi isteğine kalmış bir durum.

Telefonuzun bölgesini Endonezya yapın arayüze GetApps adlı uygulama gelecek oradan indirmeyi deneyin.
Hindistan da seçilse Endonezya da seçilse fark etmiyor. Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum. Çözüm olarak raporladım.

Ben Hindistan seçerek yaptım bu arada.

Geri
Yukarı