Çözüldü Redmi Note 8 Pro'nun AnTuTu'dan 307000 puan alması normal mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

muhammet7634

Decapat
Daha fazla  
Telefon Redmi Note 8 Pro 128/8gb ve AnTuTu'dan 307k alıyorum normali galiba 320k falanmış galiba bu kadar fark normal mi? Note 9 Pro da 337k gözüküyor. Yanlış bilmiyorsam donanımsal olarak arada fazla fark yok galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bir de internetten bakınca epey de 340k diyor ama normalden fazla mı bu miktar?
Bu arada bilgilendirme için sağ olun.
Uyanık insanlar var, telefon işlemcisinin en yüksek performans verdiği optimum derecede tutarak performansı arttırıyorlar. Root veya ROM atarak işlemciyi bir tık daha zorluyor ve normal şartlarda alması gereken puandan biraz daha yüksek puan aldırtarak listede öne geçiyorlar. Benim telefonum Mi 9T Pro SD855 var ve Antutu Benchmark'tan 517.--- küsür puan alıyor ama listede aynı telefonun 533.--- küsür gibi puan alanı var, durum bundan ibaret.
AnTuTu benchmark puanları her yaptığınız teste göre +-10000 gösterebilir. Herhangi bir sıkıntı yok. Her cihaz testinde aynı durum geçerli. O puan farkları, arka planda açık olan uygulamalardan tutun depolama alanından kaynaklanabiliyor.

Cihazınız 250 bin falan çıksaydı o zaman sorgulamak için bir neden arayabilirsiniz ama puanınız dediğimiz gibi normal.

Uyanık insanlar var, telefon işlemcisinin en yüksek performans verdiği optimum derecede tutarak performansı arttırıyorlar. Root veya ROM atarak işlemciyi bir tık daha zorluyor ve normal şartlarda alması gereken puandan biraz daha yüksek puan aldırtarak listede öne geçiyorlar. Benim telefonum Mi 9T Pro SD855 var ve Antutu Benchmark'tan 517.--- küsür puan alıyor ama listede aynı telefonun 533.--- küsür gibi puan alanı var, durum bundan ibaret.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı