Redmi Note 8 Pro'ya Android 10 güncellemesi ne zaman gelir?

rowls14

Centipat
Merhaba, benim telefonum Android 9 ve MIUI Global 11.0.3 kullanıyor hala. Ne zaman Android 10 ve MIUI 11.0.6.0 gelecek bu telefona? Alalı 3 hafta olacak. Bir de "Sen artık bir geliştiricisin" diye bir yazı çıktı MIUI yerine tıkladığımda. O ne anlama geliyor? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arayüz 12'ye güncellenecekmiş. Liste yayınlanmış. Onunla beraber işletim sistemi de güncellenir belki. Gerçi ben hala sürüm 10'dayım. 11'e güncelleme geldiği zaman yapmamıştım.

Ben 1 aydan beri belki daha fazla MIUI 11.0.6.0 sürümünü kullanıyorum. Bu sürüm Android 10 içermiyor. Android 10 bazı ülkelerde yayınlanmış yakında bizede gelir.
Benim telefonum hala MIUI 11.0.3 kullanıyor acaba ne zaman gelecektir güncelleme ?
Arayüz 12'ye güncellenecekmiş. Liste yayınlanmış. Onunla beraber işletim sistemi de güncellenir belki. Gerçi ben hala sürüm 10'dayım. 11'e güncelleme geldiği zaman yapmamıştım.
Tam olarak ne zaman gelecek acaba ? Bu arada telefonum yurt dışı kayıtlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı