Çözüldü Redmi Note 8 ses açma ve tuşları çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

256290

Hectopat
Telefonum Redmi Note 8'de her şey iyi giderken birden sabahleyin ses sorunu ortaya çıktı. Ses açma kapama tuşlarına basıyorum lakin ses yükselmiyor veya yükseliyor ve saniyesinde alçalıyor. Kapama tuşuna bastığımda ekran görüntüsü alıyor. Bir de telefonu kapatmayı denediğimde fastmode diye bir şeye atıyor. ya da bazen kapanıyor direk açılıyor ama o zamanda qmmı denen ekran geliyor bir sürü tuhaf tuhaf ayar var. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefona bir kere format attım düzelmedi. Ses tuşları nasıl eskisi gibi çalışmaya başlar. Bir de dokumatikte bir problem yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonum Redmi Note 8'de her şey iyi giderken birden sabahleyin ses sorunu ortaya çıktı. Ses açma kapama tuşlarına basıyorum lakin ses yükselmiyor veya yükseliyor ve saniyesinde alçalıyor. Kapama tuşuna bastığımda ekran görüntüsü alıyor. Bir de telefonu kapatmayı denediğimde fastmode diye bir şeye atıyor. Ya da bazen kapanıyor direk açılıyor ama o zamanda qmmı denen ekran geliyor bir sürü tuhaf tuhaf ayar var. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefona bir kere format attım düzelmedi. Ses tuşları nasıl eskisi gibi çalışmaya başlar. Bir de dokumatikte bir problem yok.

ROM. Yazılım sorunu gibi.

Telefonum Redmi Note 8'de her şey iyi giderken birden sabahleyin ses sorunu ortaya çıktı. Ses açma kapama tuşlarına basıyorum lakin ses yükselmiyor veya yükseliyor ve saniyesinde alçalıyor. Kapama tuşuna bastığımda ekran görüntüsü alıyor. Bir de telefonu kapatmayı denediğimde fastmode diye bir şeye atıyor. Ya da bazen kapanıyor direk açılıyor ama o zamanda qmmı denen ekran geliyor bir sürü tuhaf tuhaf ayar var. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Telefona bir kere format attım düzelmedi. Ses tuşları nasıl eskisi gibi çalışmaya başlar. Bir de dokumatikte bir problem yok.

Aynısını bugün ben de yaşadım hocam. İlk başta basamıyorum falan sandım da yok, kendisi algılamıyormuş. Sonrasında düzeldi gibi ama sanki biraz geç tepki veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rom derken miflash ile mi rom atcam.Peki garantiyi bozmaz dimi
Düzeldi. Telelfonu yeniden başlatamıyodum önceden güç tuşuda yanıt vermiyodu şimdi yanıt verdi yeniden başlattım düzeldi.

Son düzenleme:
Rom derken miflash ile mi rom atcam.Peki garantiyi bozmaz dimi
Düzeldi. Telelfonu yeniden başlatamıyodum önceden güç tuşuda yanıt vermiyodu şimdi yanıt verdi yeniden başlattım düzeldi.
Merhabalar hocam. Sorunu daha sonra da yaşadınız mı? Aynı sıkıntı bende de var. Biraz bekleyince cihazı kendi haline bırakınca düzeliyor ancak sonra tekrar aynısını yapıyor. Belirli bir süre yok ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı