Redmi Note 9 "DM-in verity corruption" hatası

rgbb66

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Ben Redmi Note 9 telefonumda MIUI 13 guncellemesi yaptığımda telefonum kapanip acilmaya basladi ve tamire verip yaptirdim telefon yurt disi IMEI atilmistir ancak daha oncesinde olmamasina ragmen bende de DM verity corruction hatasi geldi. Guc tusuna bastigimda ust tarafta acik kilit isareti cikiyor ve aciliyor. Bu hatayi nasıl duzeltebilirim acaba?

Selam. Ben Redmi Note 9 telefonumda MIUI 13 guncellemesi yaptığımda telefonum kapanip acilmaya basladi ve tamire verip yaptirdim telefon yurt disi IMEI atilmistir ancak daha oncesinde olmamasina ragmen bende de DM verity corruction hatasi geldi. Guc tusuna bastigimda ust tarafta acik kilit isareti cikiyor ve aciliyor. Bu hatayi nasıl duzeltebilirim acaba?
Format atmayı denediniz mi?

denemedim bir bilgim olmadan birsey yapmak istemiyorum ayrica bu yazi daha onceden yoktu yani tekrardan yazilim attiktan sonra cikti ve ayrica o yazinin cikmasinin telefona bir zarari var midir
Stock ROM'a dönmeyi deneyebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı