Redmi Note 9 MIUI 13 güncellemesi sonrası açılmıyor

Schale

Decapat
Daha fazla  
Redmi Note 9 cihazım var. 1 saat önce guncellemeyi yaptim. Fakat cihaz acilinca MIUI yazısında kalıyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç tuşuna 15-20 sn. civarı basılı tuttuğunuzda tamamen kapanıyor mu? eğer kapanıyorsa Güç ve Ses tuşlarına basılı tutarak kurtarma ekranına geçip Reboot'a basarak yeniden açmayı deneyebilir, güvenli modda başlatabilir veya verileri temizleyebilirsiniz.

Güç tuşuna 15-20 sn. civarı basılı tuttuğunuzda tamamen kapanıyor mu? Eğer kapanıyorsa güç ve ses tuşlarına basılı tutarak kurtarma ekranına geçip Reboot'a basarak yeniden açmayı deneyebilir, güvenli modda başlatabilir veya verileri temizleyebilirsiniz.

Yok. Kapanmıyor. MIUI yazısı var ekranda 15 saniye kadar duruyor gidiyor. Sonra tekrar geri geliyor. Kurtarma ekranıda gelmiyor.

Güncelleme esnasında herhangi bir elektrik kesintisi ya da bataryanın bitmesi gibi bir şey olduysa cihaz brick olmuş olabilir.

Batarya falan bitmedi ustam. Sarjım 50 civarıydı. Güncelleme bitince telefonu yeniden başlattım sonuç böyle.

Yok. Kapanmıyor. MIUI yazısı var ekranda 15 saniye kadar duruyor gidiyor. Sonra tekrar geri geliyor. Kurtarma ekranıda gelmiyor.

Batarya falan bitmedi ustam. Sarjım 50 civarıydı. Güncelleme bitince telefonu yeniden başlattım sonuç böyle.
Şarjının bitmesini bekleyin
Güç tuşuna 15-20 sn. civarı basılı tuttuğunuzda tamamen kapanıyor mu? eğer kapanıyorsa Güç ve Ses tuşlarına basılı tutarak kurtarma ekranına geçip Reboot'a basarak yeniden açmayı deneyebilir, güvenli modda başlatabilir veya verileri temizleyebilirsiniz.
Sonra da bunu deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı