Redmi Note 9 Pro çalışmıyor

Utkucosmic

Hectopat
Redmi Note 9 Pro cihazımı 6 aydır kullanıyorum. İthalatçı garantili IMEI falan atıldı tabii bunun için root falan da atıldı sanırım Magisk diye bir uygulama yüklüydü ben sonradan sildim. Telefonda hiçbir sorun yoktu ta ki bugün yeniden başlata tıklayıncaya kadar yeniden başlata tıkladım ve telefon açıldığında sadece 5 saniye ekrana dokunabiliyorum sonrasında ekran kararıyor ve hiçbir şey çalışmıyor. Bir çok kez açtım sorunlar bunlar.
-Sim kartı okumuyor.
-Kendi kilit desenimi girdiğimde yanlış desen diyor.
-Telefonu basılı tutarak kapattığımda kapanmak yerine yeniden başlatıyor kendini ve asla kapalı durmuyor.
-Sadece 5 saniye ekrana dokunabiliyorum sonrasında ekran kararıyor ve hiçbir şey çalışmıyor.
-Bazen ekran hiç gözükmeden kararıyor.
-Şarja takınca tepki vermiyor.
Fastboot moduna aldım güç tuşuna basılı tuttum açılırken fastbood modunda değil normal bir şekilde açıldı ve haliye sorun devam ediyordu.
Root bir ara yüklü olduğu için hacklenmiş olmaktan korkuyorum.
Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleme:
Redmi Note 9 Pro cihazımı 6 aydır kullanıyorum. İthalatçı garantili IMEI falan atıldı tabii bunun için root falan da atıldı sanırım Magisk diye bir uygulama yüklüydü ben sonradan sildim. Telefonda hiçbir sorun yoktu ta ki bugün yeniden başlata tıklayıncaya kadar yeniden başlata tıkladım ve telefon açıldığında sadece 5 saniye ekrana dokunabiliyorum sonrasında ekran kararıyor ve hiçbir şey çalışmıyor. Bir çok kez açtım sorunlar bunlar.
-Sim kartı okumuyor.
-Kendi kilit desenimi girdiğimde yanlış desen diyor.
-Telefonu basılı tutarak kapattığımda kapanmak yerine yeniden başlatıyor kendini ve asla kapalı durmuyor.
-Sadece 5 saniye ekrana dokunabiliyorum sonrasında ekran kararıyor ve hiçbir şey çalışmıyor.
-Bazen ekran hiç gözükmeden kararıyor.
-Şarja takınca tepki vermiyor.
Fastboot moduna aldım güç tuşuna basılı tuttum açılırken fastbood modunda değil normal bir şekilde açıldı ve haliye sorun devam ediyordu.
Root bir ara yüklü olduğu için hacklenmiş olmaktan korkuyorum.
Yardım edebilecek var mı?
Aynı sorun benzer bişey bendede vardı fakat cihazım rootsuz kilit ekranını açtıktan 5 saniye sonra telefon tekrardan başlıyordu güç + ses açma tuşuna basılı tutarak wipe data yaptığımda düzelmişti ama sizde işe yararmı bilemiyoru.Yardımcı olabilirsrm ne mutlu bana

Root atıldıysa o telefona her şey olabilir, kimsede garanti veremez, veriyosada palavra.

Kesinlikle haklısın bir daha Türkiye Garantili olmayan telefon alırsam en adi insan olayim.
Aynı sorun benzer bir şey bende de vardı fakat cihazım rootsuz kilit ekranını açtıktan 5 saniye sonra telefon tekrar başlıyordu güç + ses açma tuşuna basılı tutarak wipe data yaptığımda düzelmişti ama sizde işe yararmı bilemiyor. Yardımcı olabilirsrm ne mutlu bana.

Konuyu kapatcaktım aslında sorunu çözeli bayağı oldu sıfırlamak zorunda kalındı yardımlarınız için teşekkürler.

Geri
Yukarı