Redmi Note 9 Pro için MIUI 13 güncellemesini yapan var mı?

Benim telefonum global rom, kurdum. Eskiye göre ram kullanımı iyileşmiş yani ben akıcılığı hissettim. Pil performansına bir şey diyemiyorum çok bir şey hissetmedim uzun kullanım testim olmadı.

Evet. Sadece ben çok yenilik göremedim, yeni animasyonlu duvar kağıtları yok, widgedler yok.

Evet. Sadece ben çok yenilik göremedim, yeni animasyonlu duvar kağıtları yok, widgedler yok.
Valla sağolun rahatlattınız başka modellerde baya sorun çıkartmış güncelleme özellikle kamera açılmaması gibi. Öneriyor musunuz yoksa gerek yok mu şuanlık ?

Valla sağolun rahatlattınız başka modellerde baya sorun çıkartmış güncelleme özellikle kamera açılmaması gibi. Öneriyor musunuz yoksa gerek yok mu şuanlık ?
Kamerada bir sorun görmedim. Hatta ek olarak yeni özellik eklemişler belgeler için (bu modda filigran falan ekleniyor incelerken öyle okumuştum) Eğer akıcılıkta sorun yaşıyorsanız (ram kullanımın atması gibi) güncellemenizi önerebilirim. Eğer olduğunuz sürüm stabil bir şekilde çalışıyorsa pek de bir aciliyeti yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı