Redmi Note 9 Pro internet bağlantısı kopuyor

TahaSaid

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Telefonda interneti 20 dakika civarı kullanmadığım zaman internet kopuyor ama internet fotoğraftaki gibi var gözüküyor. Ve telefondan Wi-Fi'yı kapatıp açınca düzeliyor. Evde sadece benim cihazımda bu sorun oluyor onun harici telefonlar gayet güzel şekilde internet kullanılabiliyor. Ve başka yerdeki interneti kullandığımda bu sorunla karşılaşmıyorum sadece bizim evdeki internette oluyor. Nasıl sorunu çözeceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Cihazım Redmi Note 9 Pro. Dediğim gibi sadece bizim evdeki modemde bu sorun oluyor ve sadece benim telefonda.

WhatsApp Image 2021-05-11 at 12.12.26 AM.jpeg

Merhaba. Telefonda interneti 20 dakika civarı kullanmadığım zaman internet kopuyor ama internet fotoğraftaki gibi var gözüküyor. Ve telefondan Wi-Fi'yı kapatıp açınca düzeliyor. Evde sadece benim cihazımda bu sorun oluyor onun harici telefonlar gayet güzel şekilde internet kullanılabiliyor. Ve başka yerdeki interneti kullandığımda bu sorunla karşılaşmıyorum sadece bizim evdeki internette oluyor. Nasıl sorunu çözeceğimi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Cihazım Redmi Note 9 Pro. Dediğim gibi sadece bizim evdeki modemde bu sorun oluyor ve sadece benim telefonda.

Eki Görüntüle 1017577

Cihazı bilindik bir telefoncuda formatlayalım sorun düzelmez ise Xiaomi'den yardım istersin.

Eki Görüntüle 1017577
Asus mu modeminiz?

Sırayla takip edin sorununuz çözülecektir.
Ayaralar -> şifreler&güvenlik -> konum -> tarama:
Buradaki "kablosuz taraması" ve "bluetooth taraması"nı kapatın.
Teşekkürler uyguladım yarım saat sonra düzelirse yazarım buraya.
Sırayla takip edin sorununuz çözülecektir.
Ayaralar -> şifreler&güvenlik -> konum -> tarama:
Buradaki "kablosuz taraması" ve "Bluetooth taraması"nı kapatın.

Sorun hala devam ediyor başka sebepten sanırım

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı